Rīga, 28.febr., LETA. Latvijā dibinātās patēriņa finansēšanas pakalpojumu sniedzēja "Wandoo Finance" grupas apgrozījums pagājušajā gadā bija 20,5 miljoni eiro, kas ir par 64% vairāk nekā 2022.gadā, kā arī koncerns guva 400 000 eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, aģentūru LETA informēja "Wandoo Finance" pārstāvji.
Tikmēr kompānijas EBITDA pagājušajā gadā sasniegusi 3,8 miljonus eiro, kas ir par teju 3,2 miljoniem eiro vairāk nekā 2022.gadā.
Kompānijas izpilddirektors Krišjānis Znotiņš atzīmē, ka pērnais gads bija sekmīgs arī citos nozīmīgos operacionālajos atskaites punktos, piemēram, kompānija spēja piesaistīt papildu investīcijas biznesa attīstībai 6,3 miljonu eiro apmērā, no kuriem 2,3 miljoni eiro piesaistīti pašu kapitāla formā. Savukārt automatizētas klientu risku izvērtēšanas ieviešanas nolūkos ir iegādāts uzņēmums, kas nodrošina attiecīgās funkcijas, izmantojot mākslīgā intelekta risinājumus.
"Wandoo Finance" piedāvā patēriņa finansēšanas pakalpojumus Spānijā, Polijā un Rumānijā. Tostarp Rumānijā grupa sāka darbību 2023.gadā.
Pēc kompānijā vēstītā, 2024.gadā ir iecerēts saglabāt uzņemto izaugsmes tempu, būtiski palielinot kredītportfeli, EBITDA līmeni un kāpinot biznesa rentabilitāti. Vienlaikus tiek izsvērtas iespējas apgūt jaunus tirgus Āzijā un Āfrikā, kā arī pārskatāmā nākotnē netiek izslēgta Baltijas kapitāla tirgus apguve.
"Wandoo Finance" grupa 2022.gadā strādāja ar 12,463 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 846 429 eiro zaudējumus, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Wandoo Finance" reģistrēta 2016.gadā, un tās galvenais birojs atrodas Rīgā. Uzņēmuma īpašnieki ir Iveta Brūvele (69,95%), Igaunijas uzņēmums "Neotech Development" (13,81%), Brūvelei piederošā SIA "MC Solutions" (8,74%) un Kipras uzņēmums "Enteray Investments Limited" (7,49%).
"Wandoo Finance" grupas apgrozījums pērn pieaudzis par 64%
LETA 28.02.2024
Vecrīgā slēgs "Michelin" ieteikto "Barents" restorānu un bāru
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Vecrīgā, Smilšu ielā, tiks slēgts starptautiskajā gastronomijas ceļvedī "Michelin Guide" iekļautais "Barents" restorāns un bārs, aģentūrai LETA apliecināja restorāna un bāra direktore Laura Podgurska.
Viņa norādīja, ka restorā
...
papildināta - "Rīgas piena kombināts" izveidojis meitaskompāniju "Rīgas saldējuma fabrika"
LETA 20.01.2026
(Pievienots "Food Union" komentārs 5.-8. rindkopā.)
Rīga, 20. janv., LETA. Piena pārstrādes uzņēmums AS "Rīgas piena kombināts", kas ietilpst piena pārstrādes koncernā "Food Union", izveidojis meitaskompāniju SIA "Rīgas saldējuma fabrika", liecina "
...
Turpinās iztiesāt Bunkus slepkavības lietu
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Rīgas pilsētas tiesa Krievijas pilsoni Viktoru Krivošeju atzina par vainīgu Bunkus slepkavībā un piesp
...