Rīga, 7.dec., LETA. Informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmums SIA "Helmes Latvia" ieguldījis vairāk nekā 300 000 eiro jaunā birojā "Mūkusulas biznesa centrā", aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.
Telpu dizains veidots ar mērķi sekmēt darbinieku socializēšanos un vēlmi strādāt klātienē. Dizaina koncepta un risinājumu izstrādē iesaistīta gan uzņēmuma komanda, gan mākslīgais intelekts, radot ar IT jomu saistītus grafiti sienu zīmējumus, kurus realizējis mākslinieks Elvijs Salminš.
Birojā iekārtotas vairāk nekā 50 darba vietas un vairākām, dažādas ietilpības, sapulču telpām. Telpās izveidota arī zaļā - parka zona.
Telpu tehniskais un vizuālais risinājums tapis ar interjera dizaina biroja "Lolot Design" atbalstu.
Jaunajās telpās nebūs fiksētas darba vietas un darbosies tā dēvētās tīrās darba virsmas ("clean desk") princips. Iekārtojot biroju, uzsvars likts uz sapulču un koplietošanas telpām, tādējādi mudinot cilvēkus socializēties. Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka biroja koncepts un dizains ir visa kolektīva kopdarbs - lai telpas būtu maksimāli funkcionālas un kalpotu komandas vajadzībām, tika veiktas aptaujas un padziļināti pētīta darba ikdiena.
Komanda tika iesaistīta visā dizaina veidošanas un biroja iekārtošanas procesā, tajā skaitā, radot sienu gleznojumu. Ideju par zīmējumiem, kuros parādīta IT nozares attīstība - no pirmajiem datoriem līdz robotiem un citiem inovatīviem risinājumiem - ar mākslīgā intelekta palīdzību radījis uzņēmuma vadošais risinājumu arhitekts Pauls Barkāns.
"Firmas.lv" liecina, ka "Helmes Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 8,673 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,2% vairāk nekā gadu pirms tam, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās par 65,1% un sasniedza 2,054 miljonus eiro.
Uzņēmums reģistrēts 1991.gadā, tā pamatkapitāls ir 100 000 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas kompānija "Helmes".
IT uzņēmums "Helmes Latvia" ieguldījis vairāk nekā 300 000 eiro jaunā birojā "Mūkusulas biznesa centrā"
LETA 07.12.2023
Vaidere: Neatrisināti konflikti vēja parku lēmumos apdraud Latvijas drošību un sabiedrības uzticību
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Neatrisināti konflikti vēja parku lēmumos apdraud Latvijas drošību un sabiedrības uzticību, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere (JV).
Kā aģentūru LETA informēja politiķes birojā, Vaidere ir vērsusies pie pre
...
papildināta - ĀCM uzliesmojums konstatēts "Vaiņodes bekona" cūku novietnē ar vairāk nekā 22 000 cūku
LETA 21.01.2026
(Pievienoti PVD un "Vaiņodes bekona" komentāri 5.-7. rindkopā; papildināta 11. rindkopa.)
Rīga, 21. janv., LETA. Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums konstatēts Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastā, SIA "Vaiņodes bekons" cūku novietnē ar vairāk n
...
Bauskas slimnīca konstatē pārkāpumus un atlaiž iepriekš pēc sūdzībām atstādināto ārsti
LETA 21.01.2026
Rīga, 21. janv., LETA. Bauskas slimnīca konstatējusi pārkāpumus un atlaidusi iepriekš pēc pacientu sūdzībām atstādināto ārsti, aģentūra LETA uzzināja SIA "Bauskas slimnīca".
Izvērtēšanas procesā, analizējot vairākas saņemtās pacientu sūdzības un ārs
...