Rīga, 22.nov., LETA. Privātais zinātniskais institūts "Baltic Studies Centre" (BSC) izsludinājis konkursu uz direktora amata vietu daļslodzē, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Direktora amata pretendentiem jābūt doktora zinātniskajam grādam, kā arī administratīvā darba vai vadības un vismaz piecu gadu pieredzei starptautisku Eiropas līmeņa pētniecības un inovāciju programmu projektu piesaistē un īstenošanā. Tāpat pretendentiem jāpiemīt izpratnei par zinātniskās darbības un vadības principiem.
Pretendentiem jābūt pieredzei zinātniskos pētījumos, kas saistīti ar pārtikas sistēmu, aprites ekonomikas, bioekonomikas, lauku un reģionālās attīstības un inovāciju izpēti, bet to akadēmisko publikāciju Hirša indeksa vērtībai "Scopus" vai "Web of Science" datubāzēs jābūt vismaz "3".
Pieteikumam uz institūta direktora pretendentiem jāpievieno iesniegums BSC valdei par piedalīšanos konkursā uz izsludināto amata vakanci, dokuments, kas apliecina nepieciešamo akadēmisko vai zinātnisko grādu, dzīves un darba gājuma apraksts (CV), kā arī redzējums par institūta attīstības stratēģiju un vadību turpmākajiem četriem gadiem.
Kā direktora amata darba samaksa norādīta 3280 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, kas atbilst pilna laika ekvivalentam.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, institūts pērn strādājis ar 0,68 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 48% vairāk nekā 2021.gadā, bet tā peļņa bijusi 81 eiro.
Institūta valdi pārstāv tā vadošais pētnieks Tālis Tisenkopfs, AS "MADARA Cosmetics" līdzdibinātāja Paula Tisenkopfa un Ada Tisenkopfa.
Konkursā izraudzīsies zinātniskā institūta "Baltic Studies Centre" direktoru
LETA 22.11.2023
Jelgavā iepretim pilij sāks darboties atrakciju parks
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Šodien Jelgavā iepretim pilij sāks darboties atrakciju parks, iepriekš preses konferencē informēja Jelgavas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Daģis ("Par!").
Viņaprāt, Jelgavā ir pārāk maz atpūtas un izklaides iespēju, un atrakciju
...
Latvijā sāk ievākt siltumnīcās audzēto zemeņu pirmo ražu
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Latvijā vairākās siltumnīcās un tuneļos sākusies zemeņu pirmās ražas ievākšana, tomēr vēsā pavasara dēļ šogad ogas nogatavojas lēnāk nekā iepriekšējos gados, un vairāki audzētāji pirmo pilnvērtīgo ražu sagaida nākamnedēļ, aģent
...
Metālapstrādes uzņēmuma "Leax Baltix" apgrozījums pērn samazinājies par 6%
LETA 15.05.2026
Rīga, 15. maijs, LETA. Zviedrijas metālapstrādes kompānijas "Leax Group" meitasuzņēmums Latvijā SIA "Leax Baltix" pagājušajā gadā strādāja ar 10,701 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 6% mazāk nekā 2024. gadā, savukārt kompānijas zaudējumi samazinā
...