Rīga, 14.nov., LETA. Kafijas tirgotājs SIA "Rocket Bean Cafe" līdz šā gada beigām Rīgā plāno atvērt vēl divas "Rocket Bean" kafejnīcas, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.
Paredzēts, ka minētās kafejnīcas atradīsies Raiņa bulvārī un Blaumaņa ielā. Tādējādi turpmāk Rīgā būs četras "Rocket Bean" kafejnīcas.
Šobrīd "Rocket Bean Cafe" Latvijā nodarbina 21 darbinieku, bet pēc minēto divu jauno kafejnīcu atvēršanas darbinieku skaits sasniegs 30.
Vienlaikus uzņēmumā norāda, ka nākamajā gada pirmajā ceturksnī "Rocket Bean" kafejnīca tiks atvērta arī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Nesen uzņēmums atvēra pirmo kafejnīcu Igaunijā.
Uzņēmumā arī paredz, ka šogad "Rocket Bean Cafe" apgrozījums varētu sasniegt 1,1 miljonu eiro, kas ir par 44% vairāk nekā pērn.
2022.gadā "Rocket Bean Cafe" strādāja ar 763 928 eiro apgrozījumu un 86 000 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmums reģistrēts 2014.gadā, un tā pamatkapitāls ir 198 000 eiro.
Kompānijas vienīgā īpašniece ir AS "Infinity Coffee", bet patiesie labuma guvēji ir Mārtiņš Dzenis, Aivars Kaulakalns, Uldis Sangovičs un Mārtiņš Staķis.
Tikmēr "Infinity Coffee" koncerna apgrozījums pērn sasniedza 11,662 miljonus eiro, bet peļņa - 507 577 eiro. Kompānija reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7 068 640 eiro. Koncernā ietilpst SIA "Innocent Coffee Masters", SIA "Innocent PRO", SIA "King Coffee Service", kā arī "Rocket Bean Cafe".
Kafijas tirgotājs "Rocket Bean Cafe" līdz gada beigām Rīgā plāno atvērt vēl divas kafejnīcas
LETA 14.11.2023
Turpinās iztiesāt lietu pret futbola kluba "Auda" valdes locekli Gorkšu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 plāno turpināt skatīt krimināllietu, kurā futbola kluba "Auda" valdes loceklis Rihards Gorkšs apsūdzēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, noskaidroja aģentūra LETA.
Saskaņā ar apsūdzīb
...
Izskatīs krimināllietu pret starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 plāno turpināt skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra L
...
KM saņēmusi Rēzeknes pašvaldības atbildi par iespējām valstij pārņemt "Goru"
LETA 22.01.2026
Rīga, 22. janv., LETA. Kultūras ministrija (KM) no Rēzeknes pašvaldības ir saņēmusi atbildi par iespējām valstij pārņemt Latgales vēstniecību "Gors", aģentūrai LETA norādīja KM Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.
Viņa pavēstīja, ka K
...