Rīga, 1.nov., LETA. AS "Daugavpils siltumtīkli" no novembra par 5% pazemināts siltumapgādes tarifs, liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Līdz šim spēkā esošais siltuma tarifs bija 85,33 eiro par megavatstundu (MWh), bet no novembra uzņēmums noteicis tarifu 81,13 eiro par MWh.
Tarifa izmaiņas saistītas ar kurināmā izmaksu izmaiņām, pamato uzņēmums.
Pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" apgrozījums pērn bija 41,02 miljoni eiro, bet zaudējumi - 3,47 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv"dati.
Daugavpilī nedaudz pazemināts siltuma tarifs
LETA 01.11.2023
precizēta - KEM nodevusi sabiedriskajai apspriešanai rīkojuma projektu par plānoto vēja parku "Aloja"
LETA 17.12.2025
(Precizēts ciema nosaukums 8. rindkopā.)
Rīga, 17. dec., LETA. Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) sabiedriskajai apspriešanai nodevusi rīkojuma projektu par SIA "Utilitas Wind" plānoto vēja elektrostaciju (VES) parku "Aloja", liecina informācij
...
"SmartLynx Airlines" pasludināta par maksātnespējīgu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Latvijā bāzētā aviokompānija "SmartLynx Airlines" pasludināta par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Par maksātnespējas procesa administratori iecelta Marija Mišina.
Kreditoru pieteikšanās termiņš ir
...
Tiesa skatīs "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien skatīs Latvijā bāzētās aviokompānijas "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
"SmartLynx Airlines" līdzšinējais izpilddirektors Edvins Demeņus aģentūrai
...