Rīga, 9.okt., LETA. Jēkabpils autobusu parks atkārtoti izsludinājis iepirkumu videi draudzīgu autobusu iegādei, aģentūra LETA uzzināja uzņēmumā.
Ņemot vērā Iepirkumu uzraudzības biroja lēmumu aizliegt slēgt iepirkuma līgumu, SIA "Jēkabpils autobusu parks" pārtrauca izsludināto iepirkumu un izsludināja jaunu konkursu videi draudzīgu autobusu iegādei Jēkabpils autobusu parks vajadzībām, pauž uzņēmumā.
Iepirkumu komisija pārskatīja izvirzītās prasības un izsludināja jaunu konkursu. Šobrīd atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem notiek iepirkumu dokumentācijas pārbaude, kas nodrošinās, ka nolikuma prasības pilnībā atbilst sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkuma likuma prasībām.
Kā iepriekš tika minēts, SIA "Jēkabpils autobusu parks" piedalās Eiropas Savienības fondu un Kohēzijas politikas fondu programmā, kas paredz attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru.
Līguma "Videi draudzīgu autobusu iegāde Jēkabpils pilsētai 4" kopējās izmaksas sastāda 481 205 eiro, no kurām Kohēzijas fonda līdzfinansējums ir 353 218 eiro.
Pēc jauno prasību ieviešanas, kas izvērtē transporta līdzekļu ietekmi uz vidi un enerģijas patēriņa, oglekļa dioksīda, slāpekļa oksīdu, metānu nesaturošo ogļūdeņražu un cieto daļiņu emisiju apjomu, uzņēmums ir atteicies no ar saspiesto dabasgāzi (CNG) darbināmu autobusu iegādes un izsludinājis konkursu divu elektroautobusu iegādei.
SIA "Jēkabpils autobusu parks" pieder Jēkabpils novada pašvaldībai, liecina "Firmas.lv" dati. Uzņēmuma apgrozījums pērn bija 3,91 miljoni eiro, peļņa - gandrīz 73 000 eiro.
Jēkabpils autobusu parks atkārtoti izsludinājis iepirkumu videi draudzīgu autobusu iegādei
LETA 09.10.2023
"Elsana" apgrozījums pērn audzis par 60,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Elektromontāžas un inženiertehnisko būvdarbu uzņēmums SIA "Elsana" pagājušajā gadā strādāja ar 32,998 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 60,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 4,2 reizes un sasniedza 4,705 m
...
"Veselības centra 4" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 3,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. SIA "Veselības centrs 4" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 43,978 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa pieauga par 27,8% - līdz 5,65 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotāja "Airo Catering Services Latvija" apgrozījums pērn samazinājies par 0,8%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotājs SIA "Airo Catering Services Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 18,692 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 3,4 reizes - lī
...