Rīga, 2.aug., LETA. Mežizstrādes, kokapstrādes un ceļu būves uzņēmums SIA "Ošukalns" pagājušajā gadā strādāja ar 83,74 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 25% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 32,3% - līdz 5,759 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn tirgū bija novērojams apaļo kokmateriālu cenu kāpums un dažādu notikumu ietekmē tirgus kļuva praktiski neprognozējams.
Vienlaikus uzņēmuma vadība atzīmē, ka "Ošukalna" mežizstrādes nozares apgrozījums pērn palielinājās par 48%, kā arī palielinājās ieņēmumi no kokmateriālu kurināmā. Tikmēr augošās konkurences ietekmē ieņēmumi no būvniecības pakalpojumiem pērn samazinājās par 37%.
Ņemot vērā neplānotās papildu izmaksas, "Ošukalns" vērsās pie būvpakalpojumu pasūtītājiem ar lūgumu veikt līgumcenu pārskatīšanu, teikts ziņojumā.
Uzņēmuma vadība informē, ka pērn "Ošukalns" veicis būtiskus ieguldījumus nozaru attīstīšanas un teritorijas paplašināšanas vajadzībām. Tāpat 2022.gada otrajā pusē un šī gada pirmajā pusē, uzņēmums veica investīcijas saules paneļu parka izbūvē uz kokapstrādes ražotnes ceha jumta.
Kā norādīts vadības ziņojumā, šogad plānots saglabāt pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas apjomu. Tāpat turpmāk plānota vietējā un ārējā tirgus izpēte pakalpojumu sniegšanā un preču pārdošanā, kā arī jaunu pakalpojumu un produkcijas piedāvāšana klientiem.
Jau ziņots, ka "Ošukalns" 2021.gadā strādāja ar 67,003 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 47,9% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 61,3% - līdz 4,353 miljoniem eiro.
Kompānija ir reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 18 504 eiro. "Ošukalns" vienādās daļās pieder Ilzei Nitišai, Aldim Bukam un Ivaram Dāboliņam.
Mežizstrādes uzņēmuma "Ošukalns" apgrozījums pērn pieaudzis par 25%
LETA 02.08.2023
Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums palielinājis līdzdalību "Indexo" kapitālā līdz 18,13%
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Aigaram Kesenfeldam piederošs investīciju uzņēmums AS "Alppes Capital" palielinājis līdzdalību ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Indexo" kapitālā līdz 18,13%, teikts "Indexo" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Kesenfelda ģimenes
...
Turpinās tiesāt autotirgotāju Īli par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar spēkratu piegādi policijai
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu pret pilnsabiedrības "A26" pārstāvjiem, tostarp uzņēmēju Māri Īli, par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar automašīnu piegādi Valsts policijai (VP), liecina ieraks
...
Cēsīs pabeigta Stacijas laukuma pārbūve un autoosta atsāk darbu
LETA 16.12.2025
Rīga, 16. dec., LETA. Cēsīs pabeigti galvenie Stacijas laukuma teritorijas rekonstrukcijas darbi un šodien plkst. 12 AS "CATA" atsāks reisu izpildi un pasažieru apkalpošanu atjaunotajā teritorijā Stacijas laukumā, izmantojot jaunizveidotās iekāpšanas
...