Rīga, 24.jūl., LETA. Ekspedīcijas pakalpojumu sniedzēja SIA "DFDS" apgrozījums pagājušajā gadā bija 26,108 miljoni eiro, kas ir par 18,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 2% - līdz 484 701 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka uzņēmums ieguldīja daudz pūļu darba procesu un ar to saistīto izmaksu optimizēšanā. Tāpat noslēgti jauni līgumi un piesaistīti jauni klienti. Optimizācijas rezultātā palielināta uzņēmuma produktivitāte.
"DFDS" ir noturējusi lielākos klientus, piesaistījusi jaunus klientus, kā arī palielinājusi sniegto pakalpojumu apjomus. Uzņēmums arī turpina veiksmīgi attīstīt esošos ekspedīcijas pakalpojumus. Palielinājies apjoms celtniecības materiālu pārvadāšanā uz Zviedriju un Baltijas valstīm. Turklāt turpinās veiksmīga sadarbība ar "DFDS" grupas tīkla birojiem Lielbritānijā un Zviedrijā.
Šogad uzņēmums plāno galveno uzmanību pievērst projekta kravām, un tā uzdevums ir turpināt palielināt kravu apjomu, sākt sadarbību ar projektu departamentu Nīderlandē un ar jauniem Somijas kolēģiem. Uzņēmums turpinās meklēt jaunus sadarbības partnerus un centīsies palielināt apkalpojamo kravu apjomus un klāstu, kā arī veltīs uzmanību izmaksu optimizācijai.
Šogad paredzēts noturēt esošo neto apgrozījumu, likvidēt pastāvīgo pārstāvniecību Klaipēdā, optimizēt procesus un izmaksas, kā arī turpināt uzlabot sadarbību ar Lielbritānijas kolēģiem, piedāvājot klientiem augstas kvalitātes servisu. Tāpat ieplānots likvidēt meitassabiedrību "DFDS Logistics East Ltd." Kaļiņingradā.
"DFDS" apgrozījums 2021.gadā bija 21,966 miljoni eiro un peļņa - 475 261 eiro.
Uzņēmums reģistrēts 2002.gadā, un tā pamatkapitāls ir 113 678 eiro. "DFDS" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētā "DFDS Logistics Karlshamn".
"DFDS" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,9%
LETA 24.07.2023
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn palielinājies par 12,3%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 259,668 miljoni eiro, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 46,3% - līdz 5,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
"Kuldīga siltumtīklu" siltumenerģijas tarifs no augusta pieaugs par 9,6%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. SIA "Kuldīga siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta pieaugs par 9,6% - līdz 80,09 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publi
...
Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 2,4%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītājs SIA "SS" pagājušajā gadā strādāja ar 12,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% mazāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 11,2% - līdz 7,96 miljoniem eiro, liecina
...