Rīga, 20.jūn., LETA. Mazumtirgotāja SIA "SPAR Latvija" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Andris Aire, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Vienlaikus kompānijas valdē darbu turpina līdzšinējie valdes locekļi Andris Barlots un Oskars Millers.
Izmaiņas reģistrētas pirmdien, 19.jūnijā.
LETA jau vēstīja, ka "SPAR Latvija" bijušais valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers kompānijas valdi atstāja šogad marta beigās.
Vienlaikus marta beigās Vilcmeiers samazināja arī līdzdalību kompānijas kapitālā - no 8% līdz 5,83%. "SPAR Latvija" īpašnieki ir arī Aleksandrs Svarevskis (40,94%), SIA "Geco" (32,75%), kuras īpašnieki vienādās daļās ir Oļegs Lūkins, Dainis Šulcs, Andris Lūkins un Gints Caune, SIA "Prodimpekss loģistikas grupa" (15,35%), kuras vienīgā īpašniece ir SIA "Līna loģistika", kas vienādās daļās pieder Oļegam Lūkinam, Caunem un Šulcam, kā arī Valērijs Ivasenko (5,12%).
Kompānijas pamatkapitāls ir 480 000 eiro apmērā.
"SPAR" veikalu tīkls Latvijā darbu sāka 2022.gada augustā. "SPAR Latvija" darbības pirmajā finanšu gadā, kas ilga gandrīz 18 mēnešus, proti, no 2021.gada 7.jūlija līdz 2022.gada 31.decembrim, strādāja ar 167 343 eiro apgrozījumu un 433 655 eiro zaudējumiem.
Kompānija "SPAR Latvija" reģistrēta 2021.gada jūlijā.
"SPAR" sāka darbību 1932.gadā ar vienu veikalu Nīderlandē, savukārt patlaban tīklā darbojas vairāk nekā 13 500 veikalu 48 pasaules valstīs.
Mazumtirgotāja "SPAR Latvija" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Aire
LETA 20.06.2023
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...