Rīga, 1.jūn., LETA. Tukumā no jūlija par 13,3% plānots samazināt siltuma tarifu, liecina SIA "Tukuma siltums" Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegtais siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifa projekts.
Pašlaik siltuma tarifs "Tukuma siltuma" klientiem ir 84,61 eiro par megatvatstundu (MWh), bet to plānots samazināt līdz 73,37 eiro par MWh.
Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā no 1.jūlija.
Spēkā esošā tarifa izmaiņas ir saistītas ar kurināmās šķeldas un iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņām, pamato uzņēmums.
SIA "Tukuma siltums" īpašnieks ir Tukuma novada dome. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 3,1 miljons eiro, bet zaudējumi - 250 000 eiro, liecina "firmas.lv" dati.
Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы продолжить
"Tukuma siltuma" klientiem no jūlija plāno par 13,3% samazināt siltuma tarifu
LETA 01.06.2023
Uzņēmuma "Tech Mahindra Limited" Latvijas filiālē konstatētie darba tiesību pārkāpumi novērsti
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Indijas informācijas tehnoloģiju (IT) pakalpojumu un konsultāciju uzņēmuma "Tech Mahindra Limited" Latvijas filiālē iepriekš konstatētie darba tiesību pārkāpumi ir novērsti un uzņēmumam nav piemēroti administratīvie sodi, aģentū
...
precizēta - KEM nodevusi sabiedriskajai apspriešanai rīkojuma projektu par plānoto vēja parku "Aloja"
LETA 17.12.2025
(Precizēts ciema nosaukums 8. rindkopā.)
Rīga, 17. dec., LETA. Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) sabiedriskajai apspriešanai nodevusi rīkojuma projektu par SIA "Utilitas Wind" plānoto vēja elektrostaciju (VES) parku "Aloja", liecina informācij
...
"SmartLynx Airlines" pasludināta par maksātnespējīgu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Latvijā bāzētā aviokompānija "SmartLynx Airlines" pasludināta par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Par maksātnespējas procesa administratori iecelta Marija Mišina.
Kreditoru pieteikšanās termiņš ir
...