Rīga, 10.maijs, LETA. Reklāmas aģentūra SIA "EHR mediju grupa" pērn strādāja ar 2,083 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 42,6% vairāk nekā 2021.gadā, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga 4,8 reizes - līdz 288 315 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Finanšu pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn kompānija nav mainījusi darbības virzienu.
Vienlaikus 2022.gadā "EHR mediju grupa" saņēma Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu 87 246 eiro apmērā trīs raidījumu veidošanai. Atbalsts saņemts par raidījumiem "Pirmā reize", "Digitālais ES" un "Ielas vielas", kur tā sadalījums attiecīgi ir 23 812 eiro, 27 694 eiro un 35 740 eiro.
Tāpat, lai pārvarētu Covid-19 pandēmijas sekas, "EHR mediju grupa" pērn saņēma grantu apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai.
"EHR mediju grupas" vadība turpmāk paredz darbības veicināšanu internetā, tirgus pozīcijas saglabāšanu un klientu skaita kāpināšanu.
Kā norāda vadība, 2023.gadā kompānijai jāizstrādā mārketinga politika, jo "EHR" zīmola un radiostacijas reitingi pārskata gada laikā nav uzlabojušies. Vadības ieskatā nepieciešams veikt pētījumus, lai izprastu situācijas apstākļus, un pieņemtu lēmumu par darbībām, kas nākotnē veicinās zīmola reitingu uzlabošanos.
"EHR mediju grupa" 2021.gadā strādāja ar 1,461 miljona eiro apgrozījumu un 60 667 eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. "EHR mediju grupas" īpašnieki ir Ričards Zakss (34%), Uģis Polis (33%) un Guntaram Traubergam piederošais SIA "Guntars Traubergs Investment" (33%).
Reklāmas aģentūras "EHR mediju grupa" apgrozījums pērn pieaudzis par 42,6%
LETA 10.05.2023
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...