Rīga, 17.apr., LETA. Pēc AS "Storent Investments" un SIA "SEL Investments" apvienošanas jaunizveidotajā SIA "Storent Holdings", uzņēmums plāno jaunu obligāciju emisiju līdz 15 miljoniem eiro, kas būs pieejama gan privātajiem, gan institucionālajiem investoriem, aģentūru LETA informēja "Storent Holdings" pārstāvji.
Lēmuma piedāvāt obligācijas arī privātajiem investoriem pamatā ir izteikts pieprasījums, ko uzņēmums redz pēc šāda veida finanšu instrumentiem privāto investoru vidū, un uzņēmuma vajadzības veicināt turpmāku izaugsmi, skaidro "Storent Holdings" valdes loceklis Andris Pavlovs.
Emisijā iegūtos līdzekļus uzņēmums izmantos jauniem ieguldījumiem, turpmākai uzņēmumu apvienošanai un iegādei, kā arī saistību refinansēšanai.
"Storent Holdings" paziņos piedāvājuma nosacījumus, ieskaitot parakstīšanās periodu un noteikumus, pēc plānotā obligāciju pamatprospekta apstiprināšanas Latvijas Bankā.
Saistībā ar jauno obligāciju emisiju "Storent Holdings" finanšu jautājumos konsultē "Redgate Capital", bet juridiskajos jautājumos - "Cobalt". Abi konsultanti "Storent" grupu ir konsultējuši arī iepriekšējos obligāciju laidienos.
Jau ziņots, ka obligāciju emisiju ir plānots strukturēt kā programmu ar kopējo laidienu 15 miljonu eiro apmērā un katra laidiena iekļaušanu un tirdzniecību biržas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā.
Patlaban biržas parāda vērtspapīru sarakstā ir iekļautas 48 705 "Storent Investments" emitētās obligācijas, kuru dzēšanas termiņš ir 2023.gada 19.oktobris. Obligāciju nominālvērtība ir 100 eiro.
"Storent Holdings" koncerna kopējie ieņēmumi pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, sasniedza 45 miljonus eiro, savukārt uzņēmuma peļņa bija 9,5 miljoni eiro, tostarp 6,9 miljoni eiro - no apvienošanās darījuma.
"Storent Holdings" īpašnieki, pēc "Firmas.lv" datiem ir SIA "Supremo" (50%) un SIA "EEKI" (50%). Vienlaikus "Supremo" vienīgais īpašnieks ir Pavlovs, bet "EEKI" vienīgā īpašniece ir Erī Esta.
"Storent Holdings" jaunā obligācijas būs pieejamas arī privātajiem investoriem
LETA 17.04.2023
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn palielinājies par 12,3%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 259,668 miljoni eiro, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 46,3% - līdz 5,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
"Kuldīga siltumtīklu" siltumenerģijas tarifs no augusta pieaugs par 9,6%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. SIA "Kuldīga siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta pieaugs par 9,6% - līdz 80,09 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publi
...
Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 2,4%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītājs SIA "SS" pagājušajā gadā strādāja ar 12,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% mazāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 11,2% - līdz 7,96 miljoniem eiro, liecina
...