Rīga, 4.apr., LETA. Tūrisma kompānija SIA "Astra tūre", kas pārvalda platformu "aviokase.lv", pagājušajā gadā strādāja ar 1,569 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,2 reizes vairāk nekā 2021.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 56% un bija 1635 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka 2022.gadā nedaudz pieauga pieprasījums pēc aviobiļetēm un čartertūrēm, kas sekmēja kompānijas finanšu rādītāju uzlabošanos.
Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka pagājušā gada sākumā saglabājās ar Covid-19 saistītie ierobežojumi, bet gada laikā pieauga energoresursu cenas un palielinājās inflācija, kas izraisīja gan biroju, gan darbaspēka uzturēšanas izmaksu pieaugumu.
Neskatoties uz grūtībām, "Astra tūre" pērn saglabāja visas darba vietas un darbiniekus. Pērn uzņēmumā vidēji nodarbināti septiņi cilvēki.
2021.gadā "Astra tūre" strādāja ar 710 572 eiro apgrozījumu, kas ir par 59,4% vairāk nekā 2020.gadā, savukārt kompānijas peļņa saruka par 20,4% - līdz 1048 eiro.
"Astra Tūre" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Aleksandrs Boļšakovs (57,96%), Svetlana Boļšakova (22,99%) un Vitauts Aleņčiks (19,05%).
Tūrisma kompānijas "Astra tūre" apgrozījums pērn pieaudzis 2,2 reizes
LETA 04.04.2023
"Virši" pārņēmusi pirmās astoņas "Astarte" degvielas uzpildes stacijas
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. Energoresursu tirgotāja AS "Virši-A" zīmols "Virši" patlaban ir ieviests pirmajās astoņās no kopumā paredzētajām 17 SIA "Naftimpeks" piederošajām SIA "Astarte-nafta" degvielas uzpildes stacijām, aģentūru LETA informēja "Virši" p
...
Jelgavā dezinficēs dzeramā ūdens apgādes sistēmu
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. No šodienas līdz trešdienai Jelgavā veiks dzeramā ūdens apgādes sistēmas profilaktisko dezinfekciju, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.
Kā skaidro SIA "Jelgavas ūdens", dezinfekcijas laikā ūdenim iespējams neliels hlora
...
"Luminor Bank" izsniedz 405 000 eiro aizdevumu zemnieku saimniecībai "Lielbērtulaiši"
LETA 15.06.2026
Rīga, 15. jūn., LETA. "Luminor Bank" izsniedz 405 000 eiro aizdevumu piena lopkopības un graudkopības zemnieku saimniecībai "Lielbērtulaiši", aģentūru LETA informēja "Luminor Bank" pārstāvji.
Aizdevums ļaus saimniecībai iegādāties papildu 33,78 hekt
...