Rīga, 31.marts, LETA. Šodien plkst.17.30 Talsu novada Valdgales tautas namā notiks pirmā darba grupas sanāksme par Valdgales, Ārlavas un Vandzenes pagastos plānoto vēja parku, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Drīzumā SIA "SELP" saņems Vides pārraudzības valsts biroja sagatavoto darba uzdevumu jeb programmu ietekmes uz vidi novērtējuma procesa veikšanai. Kā arī savu viedokli par ieceri jau ir paudusi lielākā daļa iesaistīto ekspertu, tādēļ jau pašlaik var noteikt gana precīzas aprises plānotajam vēja parkam.
Plānots ar iedzīvotājiem tikties biežāk, lai diskutētu un skaidrotu jautājumus, kas aktuāli ikvienam plānotā vēja parka tuvumā dzīvojošam iedzīvotājam.
Galvenais sarunas temats būs saistīts ar vēja parka plānojumu. Tiks skaidrots, kādi ir nosacījumi staciju izvietošanai un kādas stacijas varētu tikt izbūvētas. Plānots uzsākt arī diskusiju par ieguvumiem, kādi būs apkārtnē dzīvojošajiem iedzīvotājiem no šī vēja parka, kā arī par sadarbības instrumentiem starp vietējo kopienu un projekta attīstītāju. Tiks sniegta arī aktuālā informācija par to, kā virzās ietekmes uz vidi novērtējuma process - kādi darbi ir paveikti, un kādi vēl veicami.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "SELP" 2021.gadā nav apgrozījis līdzekļus, savukārt zaudējumi sasnieguši 748 eiro. Uzņēmums reģistrēts 2019.gadā un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. "SELP" pieder SIA "Zaļais spēks".
Notiks darba grupas sanāksme par Valdgales, Ārlavas un Vandzenes pagastos plānoto vēja parku
LETA 31.03.2023
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...