Rīga, 29.marts, LETA. Kafijas tirdzniecības koncerns "Coffee Address Holding" pieļauj iespēju ilgtermiņā paplašināt darbību arī ārpus Baltijas valstīm, trešdien kompānijas rīkotājā vebinārā pauda "Coffee Address Holding" valdes priekšsēdētāja Viktorija Meikšāne.
Viņa skaidroja, ka pēdējo divu gadu laikā "Coffee Address Holding" konsolidējis Baltijas tirgu, kur iepriekš tā pārvaldība notika caur vairākām mazām kompānijām, kuras nebija spējīgas attīstīties pašas par sevi. "Tas, ko es redzu, ir, ka Austrumeiropā un Centrāleiropā situācija ir līdzīga, un šādai konsolidēšanai arī tur ir potenciāls," atzīmēja Meikšāne.
Vienlaikus viņa uzsvēra, ka, ņemot vērā, ka "Coffee Address Holding" īpašnieki ir "BaltCap", kuri primāri investē Baltijas valstīs vai valstīs, kas ir pietuvinātas Baltijai, paplašināšanās, visticamāk, varētu notikt tad, ja izmainītos kompānijas īpašnieku sastāvs.
Taujāta par 2023.gada plāniem, Meikšāne minēja, ka investīcijas kompānijā notiek apdomīgi un konsekventi, tostarp šogad iecerēts ieguldīt tehniskā parka pilnveidošanā un IT sistēmās.
Saskaņā ar "Coffee Address Holding" provizoriskajiem finanšu datiem pērn koncerns strādāja ar 39,017 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19,6% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt "Coffee Address Holding" peļņa saruka 4,9 reizes un bija 377 819 eiro.
"Coffee Address Holding" piedāvā pašapkalpošanās kafijas un ātrās ēdināšanas risinājumus. Grupas trīs galvenie darbības segmenti ir tirdzniecības automāti, pārstāvot tādus zīmolus kā "Lavazza" un "Coffee Address", kafija līdzņemšanai sadarbībā ar teju visām lielākajām Baltijas degvielas uzpildes stacijām un kafijas nodrošināšana birojos. Grupa apkalpo 5000 klientu.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka SIA "Coffee Address Holding" 2021.gadā strādāja ar 641 908 eiro apgrozījumu un guva 379 818 eiro peļņu.
"Coffee Address Holding" reģistrēta 2017.gadā, un tās pamatkapitāls ir 6 086 215 eiro. "Coffee Address Holding" īpašnieki ir Luksemburgā reģistrētie investīciju fondi "BaltCap Private Equity Fund II SCSp" (80,47% ) un "BaltCap Private Equity Fund II Co-Investment SCSp" (19,53%).
"Coffee Address Holding" pieļauj iespēju ilgtermiņā paplašināt darbību arī ārpus Baltijas valstīm
LETA 29.03.2023
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...