Rīga, 6.janv., LETA. Kuldīgā tiek plānots no maija nedaudz paaugstināt siltumenerģijas tarifu, liecina SIA "Kuldīgas siltumtīkli" paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Patlaban siltumenerģijas tarifs ir 95,17 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), savukārt no 1.maija to plānots palielināt par 0,7%, sasniedzot 95,80 eiro par MWh bez PVN.
Spēkā esošā tarifa izmaiņas uzņēmums pamato ar izmaiņām energoresursu un darbaspēka izmaksās.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Kuldīgas siltumtīkli" apgrozījums 2021.gadā bija 1,75 miljoni eiro, peļņa - 0,29 miljoni eiro. Finanšu rādītāji par 2022.gadu vēl nav publiskoti. Uzņēmums pieder Kuldīgas novada pašvaldībai.
Kuldīgā plāno no maija nedaudz paaugstināt siltumenerģijas tarifu
LETA 06.01.2023
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...