Rīga, 27.dec., LETA. Apavu tirgotājam "Eiropas apavi" pievienos trīs "CCC" zīmola pārvaldītājus - kompānijas "EA Baltija" Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, liecina otrdien oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publiskotā informācija.
Pārrobežu uzņēmumu reorganizācijas procesā SIA "EA Baltija", Igaunijas "EA Baltija" un Lietuvas "EA Baltija" beigs pastāvēt bez likvidācijas procesa. "Eiropas apavi" pārņems visu trīs uzņēmumu mantu, kā arī tiesības un saistības.
Kreditoru pieteikšanās termiņš - viens mēnesis no paziņojuma publicēšanas dienas.
Kompānija "Eiropas apavi" reģistrēta 2001.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 679 860 eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Kompānijas kapitālā 54,35% pieder "EA Baltija" (iepriekš SIA "CCC Baltija"), kuras īpašnieki vienādās daļās ir Sergejs Čebatko un Vladimirs Brazovskis, kamēr Brazovskim un Čebatko tiešā veidā pieder pa 22,82%.
Pērn "Eiropas apavi" strādāja ar 4,046 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 26,2% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi samazinājās vairākkārt un bija 24 815 eiro.
Savukārt "EA Baltija" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2844 eiro. 2021.gadā "EA Baltija" strādāja ar 3,109 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,6% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 264 831 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2020.gadā.
Apavu tirgotājam "Eiropas apavi" pievienos trīs "CCC" zīmola pārvaldītājus
LETA 27.12.2022
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...