Rīga, 1.dec., LETA. Varakļānos no šodienas apkures tarifs dubultosies, liecina Varakļānu novada domes sēdes lēmums.
Līdz šim iedzīvotāji par SIA Varakļānu "Dzīvokļu komunālais uzņēmums" ražoto apkuri maksā 51,10 eiro par vienu megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), savukārt no šodienas viņiem šis pakalpojums maksās 103,41 eiro par MWh bez PVN.
Pašvaldība norāda, ka tarifa aprēķins ir veikts, ņemot vērā faktiskās siltumapgādes izmaksas iepriekšējā periodā un energoresursu - elektroenerģijas, kurināmā -, materiālu un darbaspēka izmaksu pieaugumu.
Pašvaldība skaidro, ka valsts kompensācija centralizētajai siltumapgādei tiks piemērota 50% apmērā no cenas, kas pārsniegs 68 eiro/MWh, kas attiecināms uz kompensējamo daļu - to automātiski piemērojot ikmēneša rēķinā līdz nākamā gada 30.aprīlim.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA Varakļānu "Dzīvokļu komunālais uzņēmums" apgrozījums pērn bija 0,54 miljoni eiro. Uzņēmuma zaudējumi sasniedza 18 566 eiro. Uzņēmums dibināts 1992.gadā un tā kapitāldaļu turētājs ir Varakļānu novada pašvaldība. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 115 916 eiro.
Varakļānos dubultojas maksa par apkuri
LETA 01.12.2022
"Lux Express Latvia" palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Pasažieru komerciālo autopārvadājumu uzņēmums SIA "Lux Express Latvia" no šodienas palielinās reisu skaitu uz Klaipēdu - līdz trim reisiem dienā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Autobusi no Rīgas aties plkst. 7, 11.30 un 16,
...
Notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Šodien plkst. 14 notiks nekustamo īpašumu fonda "Indexo Real Estate Fund" kārtējā ieguldītāju pilnsapulce, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Pilnsapulce notiks Elizabetes ielā 13 - 1, Rīgā, pārvaldni
...
"Mobilly" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 41,7%
LETA 29.05.2026
Rīga, 29. maijs, LETA. Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mobilly" pagājušajā gadā strādāja ar 5,906 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 41,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 86,4% un bija 1,585 miljoni eiro, lie
...