Rīga, 10.okt., LETA. Baltijas e-komercijas uzņēmuma "Pigu Hobby Hall Group" ("PHH Group"), kas pārvalda arī internetveikalu "220.lv", izpilddirektora amatā iecelts Florins Filote, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Filote, kurš kopš šā gada maija bija grupas Ieņēmuma daļas vadītājs, darbu jaunajā amatā sāka pirmdien.
Tādējādi uzņēmuma izpilddirektora vietu atstās Ksavjers Karljē, kurš šo amatu uz laiku ieņēma kopš 2022.gada aprīļa, kad "PHH Group" ilggadējais izpilddirektors Dainius Liulus paziņoja par aiziešanu no aktīvās uzņēmuma vadības.
"PHH Group" valdes priekšsēdētājs Daniels Ropers uzsver, ka koncerns turpina stratēģisko attīstības ceļu, kura mērķis ir palielināt tiešsaistes platformas "Marketplace" nozīmi grupas darbībā.
Viņš arī min, ka pašlaik, trīs gadus pēc tiešsaistes platformas "Marketplace" atvēršanas ārējiem pārdevējiem, šie tirgotāji ģenerē 30% no grupas kopējā patēriņa. Tuvāko gadu laikā plānots šo rādītāju palielināt līdz 50% no apgrozījuma.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "220.lv" pārstāvošais uzņēmums SIA "Pigu Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.aprīļa līdz 2022.gada 31.martam, strādāja ar 40,742 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 19% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 817 307 eiro, kas ir par 24,7% mazāk nekā pirms gada.
"PHH Group" tika izveidota, kad "Pigu Group", kurā iekļaujas arī "220.lv", apvienojās ar Somijas "Hobby Hall". "PHH Group" pārvalda e-veikalus un tirdzniecības platformas Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Uzņēmuma grupā ir "220.lv", "Pigu.lt", "Kaup24.ee", "Hansapost.ee" un "Hobbyhall.fi".
Internetveikala "220.lv" pārvaldītājam "PHH Group" iecelts jauns izpilddirektors
LETA 10.10.2022
"Bio-Venta" atklās jaunu eļļas spiešanas līniju
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. Biodegvielas ražotājs SIA "Bio-Venta" piektdien plkst. 11 atklās eļļas spiešanas ceha otro līniju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Uzņēmumā norāda, ka ir noslēdzies būtisks attīstības posms, kura laikā rapša sēklu pārstrādes
...
"Latvijas vēja parki" pērn strādāja ar 1,4 miljonu eiro zaudējumiem
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. AS "Latvenergo" piederošās SIA "Latvijas vēja parki" zaudējumi pagājušajā gadā pieauga par 28% - līdz 1,399 miljoniem eiro, un kompānija neguva ieņēmumus no pamatdarbības, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārsk
...
"Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no maija pieaugs vidēji par 21,6%
LETA 27.03.2026
Rīga, 27. marts, LETA. SIA "Salacgrīvas ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. maija pieaugs vidēji par 21,6%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
Tostarp kompānij
...