Rīga, 2.aug., LETA. Jūlija beigās Beļģijas investīciju fonds "Helenos" iegādājies 14,67% daļu finanšu tehnoloģiju uzņēmuma "Flexidea" kapitāldaļu, aģentūru LETA informēja "Flexidea" pārstāvji.
"Inpulse Investment Manager" (Beļģija) pārvaldībā esošais "Helenos" dibināts 2018.gadā. Fonda mērķis ir stiprināt finanšu starpnieku kapitāla bāzi, kas paredzēta mikrouzņēmumu un mazo un vidējo uzņēmumu atbalstīšanai. Fonda darbību atbalsta Eiropas Investīciju fonds (EIF) un vairākas Rietumeiropas bankas.
"Flexidea" pārstāvji norāda, ka "Helenos" ieguldījums palīdzēs palielināt darbības apjomus citās Eiropas Savienības (ES) valstīs, pilnveidot informācijas tehnoloģiju (IT) risinājumu, kā arī uzlabot iespējas apkalpot klientus attālināti.
"Flexidea" ir rēķinu finansēšanas risinājums ātrai naudas plūsmas optimizēšanai maziem un vidējiem uzņēmumiem. Pakalpojums ļauj koncentrēties uz uzņēmējdarbību, paātrinot naudas saņemšanu un tās tālāku ieguldīšanu kompānijas mērķu sasniegšanā. Pakalpojums pieejams tiešsaistē, bez papildu izmaksām, un tā darbība nav saistīta ar tradicionālajām finanšu iestādēm, proti, bankām.
Uzņēmums tika dibināts 2017.gadā, bet 2018.gadā tika sākta tā darbība. Patlaban "Flexidea" pakalpojumi ir pieejami divās ES valstīs - Latvijā un Polijā. Uzņēmuma darbību finansiāli atbalsta ES Nodarbinātības un sociālo inovāciju programmas ietvaros (EaSI).
"Flexidea" apgrozījums 2021.gadā bija 462 908 eiro un tika gūta 6053 eiro peļņa, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Flexidea" pamatkapitāls ir 296 271 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Mārtiņam Libertam piederošā SIA "SM Capital" (68,47%), "Helenos" (14,67%), Marija Sutirina (8,53%) un Vladimirs Fogels (8,53%).
Beļģijas investīciju fonds "Helenos" iegādājies 14,67% finanšu tehnoloģiju uzņēmuma "Flexidea" kapitāldaļu
LETA 02.08.2022
Ar liecinieces pratināšanu turpinās skatīt korupcijā apsūdzētās ekspolitiķes Brokas lietu
LETA 30.04.2026
Rīga, 30. apr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa Jēzusbaznīcas ielā šodien plkst. 14 ar liecinieces pratināšanu turpinās skatīt bijušās politiķes, tieslietu ministres un Latvijas Biatlona federācijas vadītājas Baibas Brokas lietu par iespējamu kukuļņemšanu
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 30.04.2026
Rīga, 30. apr., LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Šodien plānots no
...
Jelgavas dome lems par atļauju Dzelzceļnieku ielā veidot jaunu būvniecības atkritumu pieņemšanas vietu
LETA 30.04.2026
Rīga, 30. apr., LETA. Jelgavas dome šodien plkst. 10 lems par atļauju SIA "Restor" Dzelzceļnieku ielā veidot jaunu būvniecības atkritumu pieņemšanas un pārkraušanas staciju, liecina pilsētas domes sēdei sagatavotais lēmumprojekts.
Dome plāno atļaut
...