Rīga, 1.aug., LETA. Tūrisma kompānija "Begonija" pagājušajā gadā strādāja ar 4,695 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 40% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 247 602 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2020.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Begonija" turpināja strādāt Covid-19 apstākļos, tomēr Covid-19 ietekme uz tūrismu pērn kopumā bija mazāka nekā 2020.gadā.
Pērn no janvāra līdz martam turpināja darboties čarterreisu aizliegums uz tradicionālajiem ziemas galamērķiem, tostarp Ēģipti un Tenerifi, kā arī reisi uz citām valstīm, līdz ar to uzņēmuma apgrozījums šajos mēnešos bija minimāls.
Vienlaikus uzņēmuma vadība norāda, ka "Begonija" efektīvi izmantoja pārējos deviņus gada mēnešus, kad pakāpeniski tika atcelti ierobežojumi čarterreisiem.
Šajā gadā uzņēmums pamatā orientējas uz čarterreisiem populārākajos virzienos, un vienlaikus veiks individuālas tūres, izņemot tūres uz tālām valstīm.
Vadības ziņojumā teikts, ka 2022.gada otrajā pusē "Begonija" plāno atteikties no tūrisma operatora darbības, jo rudens-ziemas periodā, uzņēmuma ieskatā, palielinās riski.
2020.gadā "Begonija" strādāja ar 3,352 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 5,7 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumus 251 625 eiro apmērā pretstatā peļņai 2019.gadā.
Kompānija reģistrēta 1992.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 2982 eiro. "Begonijas" kapitālā 52,38% pieder Bellai Gondeļmanei, bet 47,62% - Genādijam Gondeļmanim.
Tūrisma kompānijas "Begonija" apgrozījums pērn pieaudzis par 40%
LETA 01.08.2022
"OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu loģistikas terminālim "REX Terminal"
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. "OP Corporate Bank" piešķīrusi 3,5 miljonu eiro aizdevumu SIA "REX Terminal", kas pārvalda loģistikas termināli Rīgas lidostas teritorijā, ģentūrai LETA pavēstīja bankā.
Bankā min, ka 2021. gadā uzbūvētais terminālis, kura pla
...
Džina ražotājs "BBG Spirits" investējis vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Džina ražotājs SIA "BBG Spirits", kas strādā ar zīmolu "Hedonya", investējusi vairāk nekā 250 000 eiro jaunu produktu izstrādē un zīmola attīstībā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"BBG Spirits" skaidro, ka līdz vasarai plāno
...
Optiskās šķiedras ražotāja "Lightguide" apgrozījums pērn pieaudzis par 10,4%
LETA 20.05.2026
Rīga, 20. maijs, LETA. Optiskās šķiedras ražotājs SIA "Light Guide Optics International" ("Lightguide") pagājušajā gadā strādāja ar 62,923 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā 2024. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,7%
...