Rīga, 27.jūl., LETA. Starptautisko sūtījumu piegādes kompānija SIA "Venipak Latvija" ("Venipak") apgrozījums pērn bija 20,176 miljoni eiro, kas ir par 61,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieaugusi par 16% līdz 1,783 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Vadības ziņojumā skaidrots, ka 2021.gadā "Venipak" ieviesa jauno iespēju klientiem saņemt pasūtījumus ar pakomāta palīdzību. Uzņēmums uzstādīja pakomātus Rīgā un citās lielākajās pilsētās Latvijā, kā arī noslēdza vairākus sadarbības līgumus par sūtījumu izsniegšanu, piemēram, degvielas uzpildes stacijās.
Tāpat uzņēmuma vadība norāda, ka finanšu darbības rezultāti turpina uzlaboties un pērn Covid-19 pandēmijas dēļ palielinājās pieprasījums pēc "Venipak" sniegtajiem pakalpojumiem. Saistībā ar pieprasījuma pieaugumu "Venipak" paplašināja terminālu Rīgā, noslēdzot nomas līgumu par papildu telpas platību.
"Venipak" apgrozījums 2020.gadā bija 12,488 miljoni eiro un peļņa - 1,54 miljoni eiro.
"Venipak" reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētā kompānija "Venipak".
"Venipak" apgrozījums pērn pieaudzis par 61,6%
LETA 27.07.2022
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...