Rīga, 21.jūn., LETA. Vietnes "Inbox.lv" īpašnieka SIA "Inbokss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 4,522 miljoni eiro, kas ir par 24,4% vairāk nekā 2020.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga 2,3 reizes un bija 735 065 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Inbokss" izdevās atrast veidus, kā stabilizēt un palielināt realizāciju, neskatoties uz Covid-19 krīzes izraisīto neziņu un nenoteiktību reklāmas tirgū un ekonomikā kopumā.
Uzņēmuma vadība norāda, ka viens no svarīgākajiem 2021.gada mērķiem bija paaugstināt investīciju atdevi no ieguldījuma kokogļu ražotāja SIA "KRK Vidzeme", un, lai to nodrošinātu, bija nepieciešama ražošanas cikla rekonstrukcija un modernizācija. "Inbokss" pērn iepirka nepieciešamās iekārtas, lai pēc to renovācijas, uzstādīšanas un palaišanas ražošanas procesā iznomātu "KRK Vidzeme".
Vadības ziņojumā teikts, ka pagājušā gada laikā, kā arī 2022.gada pirmajos mēnešos Latvijā joprojām bija spēkā ar Covid-19 izplatību saistītie ierobežojumi, kas būtiski ietekmē ekonomikas attīstību valstī, kā arī visā pasaulē, līdz ar to joprojām pastāv ekonomikas attīstības nenoteiktība, tomēr uzņēmuma vadība turpina vērtēt situāciju un rīkoties atbilstoši tai.
Par vienu no galvenajiem "Inbokss" uzdevumiem uzņēmuma vadība uzskata noturēt interneta vietnes auditoriju vadošajā pozīcijā, salīdzinot ar citām interneta vietnēm. Paredzēts turpināt uzņēmuma piedāvāto produktu atjauninājumus un uzlabojumus.
"Inbokss" pamatdarbības veids ir datu apstrāde, uzturēšana un ar to saistīta darbība, un uzņēmumam ir reģistrētas vairākas struktūrvienības, tīmekļa vietnes, tostarp "Inbox.ee", "Inbox.eu", "Inbox.lt", kā arī "Inbox.lv".
2020.gadā "Inbokss" apgrozījums bija 3,635 miljoni eiro, kas ir par 9,3% mazāk nekā 2019.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa saruka par 21,8% un bija 321 521 eiro.
Kompānija "Inbokss" reģistrēta 2001.gada septembrī, un tās pamatkapitāls ir 28 448 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir Andris Griķis, kuram pieder 92% "Inbokss" kapitāldaļu, savukārt 8% kapitāldaļu īpašnieks ir Jevgenijs Kuzņecovs.
"Inbox.lv" īpašnieka "Inbokss" apgrozījums pērn pieaudzis par 24,4%
LETA 21.06.2022
Ar liecinieces pratināšanu turpinās skatīt korupcijā apsūdzētās ekspolitiķes Brokas lietu
LETA 30.04.2026
Rīga, 30. apr., LETA. Rīgas pilsētas tiesa Jēzusbaznīcas ielā šodien plkst. 14 ar liecinieces pratināšanu turpinās skatīt bijušās politiķes, tieslietu ministres un Latvijas Biatlona federācijas vadītājas Baibas Brokas lietu par iespējamu kukuļņemšanu
...
Tiesa turpinās skatīt lietu par krāpšanos austrumu robežas izbūvē
LETA 30.04.2026
Rīga, 30. apr., LETA. Kurzemes rajona tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu, kurā par krāpšanu austrumu robežas izbūvē apsūdzētas vairākas personas, tostarp būvuzņēmējs Māris Peilāns, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
Šodien plānots no
...
Jelgavas dome lems par atļauju Dzelzceļnieku ielā veidot jaunu būvniecības atkritumu pieņemšanas vietu
LETA 30.04.2026
Rīga, 30. apr., LETA. Jelgavas dome šodien plkst. 10 lems par atļauju SIA "Restor" Dzelzceļnieku ielā veidot jaunu būvniecības atkritumu pieņemšanas un pārkraušanas staciju, liecina pilsētas domes sēdei sagatavotais lēmumprojekts.
Dome plāno atļaut
...