Rīga, 1.jūn., LETA. Automašīnu riepu tirgotājs SIA "Latakko" pagājušajā gadā strādāja ar 79,664 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 5,2 reizes, un bija 4,083 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzmanība veltīta pasaulē pazīstamu ražotāju, tostarp "Pirelli", "Giti", "Hankook", "Yokohama", "Alliance", "Nankang", "Zap Sznajder", "Exide", "Aez", "Sailun", "Maxis" un citu ražotāju produkcijas izplatīšanai un atpazīstamības celšanai, kā arī uzņēmuma efektivitātes palielināšanai.
Pērn gada nogalē tika noslēgts darījums par "Latakko" kapitāldaļu pārdošanu vienam no lielākajiem Skandināvijas investīciju fondiem, un darījuma rezultātā "Latakko" kļuva par "Nordic Tyre Group" daļu.
"Latakko" vadība norāda, ka veiktais darījums paplašina uzņēmuma nākotnes attīstības iespējas, nodrošinot labākus iepirkuma nosacījumus, uzlabojot finansējuma piesaistes iespējas, kā arī nodrošinot straujāku uzņēmuma procesu digitalizāciju.
Vienlaikus pērn sākta "Latakko" procesu pārskatīšana un saskaņošana atbilstoši grupas nosacījumiem, un šis process turpināsies arī 2022.gadā.
Uzņēmuma vadības ziņojumā minēts, ka "Latakko" turpmāk plāno ieviest mūsdienīgus un ērtus risinājumus sadarbībai ar piegādātājiem un klientiem, tādejādi paaugstinot uzņēmuma darbības efektivitāti.
Tāpat šajā gadā uzņēmums plāno meklēt jaunus sadarbības partnerus un tirgus produktus.
Jau vēstīts, ka "Latakko" galvenie darbības virzieni ir automobiļu un motociklu riepu, akumulatoru un autopiederumu imports un vairumtirdzniecība Latvijā un Eiropas Savienībā, kā arī eksports uz trešajām valstīm.
2020.gadā kompānija strādāja ar 70,222 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 34,2 reizes līdz 782 067 eiro.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmums reģistrēts 1994.gada oktobrī, un kompānijas pamatkapitāls ir 1,422 miljoni eiro. "Latakko" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas uzņēmums "Nordic Tyre Group".
Riepu tirgotāja "Latakko" apgrozījums pērn pieaudzis par 13,4%
LETA 01.06.2022
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...