Rīga, 27.apr., LETA. Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) valdē iecelts radiologs Ardis Platkājis un ķirurgs Valdis Ģīlis, liecina "Firmas.lv" dati.
Abi iecelti amatos šī gada 26.aprīlī un nākuši kardiologa Gustava Latkovska un Tuberkulozes un plaušu ārstu asociācijas vadītāja, pneimonologa Alvila Krama vietā, kuri savukārt februārī pameta LĀB valdi.
Pēdējo mēnešu laikā organizācijas valdi dažādu apstākļu dēļ pametuši vairāki tās locekļi, to skaitā Jānis Eglītis, Kārlis Rācenis, viceprezidents Roberts Fūrmanis.
Organizācijas viceprezidents, nefrologs Māris Pļaviņš, komentējot to cilvēku skaitu, kas pametuši biedrības valdi, aģentūrai LETA bija sacījis, ka bažas par LĀB prestižu ir atsevišķu cilvēku spekulācijas, un darbs biedrības valdē prasa daudz laika, tas ir smags un sarežģīts, turklāt netiek apmaksāts, tāpēc ne visi var šo slodzi izturēt.
Viņaprāt, četri no 3200 biedriem, kas pametuši valdi, ne matemātiski, ne pēc būtības nav daudz, un tikai katrs pats var runāt par savu motivāciju iestāties vai pamest kādu organizāciju.
Informācija portālā "Firmas.lv" liecina, ka pašlaik LĀB valdē ir LĀB prezidente Ilze Aizsiniece, LĀB viceprezidents, nefrologs Māris Pļaviņš, kā arī infektoloģe, hepatoloģe Angelika Krūmiņa, žurnāla "Latvijas Ārsts" galvenais redaktors Pēteris Apinis, torakālais ķirurgs Jāzeps Baško, neiroloģe, algoloģe Valentīna Berga, veselības aprūpes vadības ārsts Dzintars Mozgis, ķirurgs Viesturs Boka, valsts emeritētais zinātnieks Vilnis Dzērve-Tāluts, Latvijas ārstu rehabilitologu asociācijas prezidente Anda Nulle un Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas viceprezidente Dace Matule.
LĀB valdē iecelts radiologs Platkājis un ķirurgs Ģīlis
LETA 27.04.2022
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn palielinājies par 12,3%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 259,668 miljoni eiro, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 46,3% - līdz 5,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
"Kuldīga siltumtīklu" siltumenerģijas tarifs no augusta pieaugs par 9,6%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. SIA "Kuldīga siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta pieaugs par 9,6% - līdz 80,09 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publi
...
Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 2,4%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītājs SIA "SS" pagājušajā gadā strādāja ar 12,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% mazāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 11,2% - līdz 7,96 miljoniem eiro, liecina
...