Rīga, 25.apr., LETA. Kokmateriālu eksportētājs SIA "Sveaskog Baltfor" pagājušajā gadā strādāja ar 20,605 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 32,8% vairāk nekā 2020.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi un bija 1,291 miljons eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka 2021.gads raksturojams ar mainīgu un samazinātu pieprasījumu pirmajā pusgadā, un būtisku pieprasījuma un cenu pieaugumu gada beigās. Ietekmi uz nozari pērn viennozīmīgi atstāja Covid-19 pandēmija, kas mainīja gan piegādātāju, gan pircēju uzvedību, ieviešot neskaidrību plānos un ikdienas darbā.
"Sveaskog Baltfor" pērn iepirka apaļkoku un šķeldu Baltijā, galvenokārt Latvijā, savukārt produkcijas realizāciju kompānija nodrošināja caur četrām Latvijas ostām - Rīgas, Skultes, Mērsraga un Liepājas.
Vadības ziņojumā teikts, ka kompānija plāno investīcijas ražošanas tehnikas atjaunošanā, savukārt plānotais apgrozījums 2022.gada budžetā ir pietuvināts pērnā gada budžetam.
2020.gadā "Sveaskog Baltfor" strādāja ar 15,513 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,2 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 48,6% un bija 619 226 eiro.
"Sveaskog Baltfor" reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 71 142 eiro. Kompānija pieder Zviedrijā reģistrētam uzņēmumam "Sveaskog Forvaltings".
Kokmateriālu eksportētāja "Sveaskog Baltfor" apgrozījums pērn palielinājies par 32,8%
LETA 25.04.2022
Notiks darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Šodien Rēzeknes pašvaldībā notiks darba grupas sēde par koncertzāles "Gors" nākotni, noskaidroja aģentūra LETA.
Pašvaldībā skaidro, ka šonedēļ tā "atkārtotā vēstulē lūdza Kultūras ministrijai (KM) sniegt priekšlikumu pamatojoš
...
Bartaševiča vadītā dome neredz vajadzību ļaut VZD apsekot mēra sievas īpašumu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašvaldība neredz vajadzību ļaut Valsts zemes dienestam (VZD) veikt pārbaudi Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai"/LPV) sievas Olgas Bartaševičas firmas īpašumā, ko saistībā ar bažām par nelegāli
...
"Wesemann" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis 2,7 reizes
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Siltumenerģijas ražošanas un inženiertīklu būvniecības uzņēmums SIA "Wesemann" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 9,592 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,7 re
...