Rīga, 9.marts, LETA. Reaģējot uz Krievijas sākto karu Ukrainā, biznesa programmatūru ražotājs "SAP" aptur darbību Krievijā, aģentūru LETA informēja informācijas tehnoloģijas (IT) uzņēmuma "SAP Latvia" pārstāvji.
"Ekonomiskās sankcijas pret Krieviju ir svarīgs mehānisms miera atjaunošanai, un sankciju ietvaros mēs apstādinām uzņēmējdarbību, kā arī apturam visu SAP pakalpojumu un produktu tirdzniecību Krievijas tirgū," norāda "SAP" izpilddirektors Kristians Kleins.
Tāpat kompānijā min, ka "SAP" ziedos miljonu eiro humānajai palīdzībai Ukrainā, kā arī uzņēmums ir gatavs piedāvāt risinājumus Sarkanajam krustam un citām organizācijām.
Tostarp uzņēmuma pārstāvji pauž, ka "SAP" programmatūras risinājumi var palīdzēt organizācijām un iestādēm reģistrēt bēgļus, koordinēt brīvprātīgo darbinieku aktivitātes un citus resursus. Dažās Eiropas valstīs "SAP" piedāvā arī nodrošināt humānās palīdzības telpas, pārveidojot tās par noliktavām un telpām bēgļu izmitināšanai.
Tāpat uzņēmums atbalsta darbiniekus Ukrainā, sniedzot finansiālu un loģistikas palīdzību tiem, kas vēlas pamest valsti, norāda "SAP" pārstāvji.
Kompānija "SAP Latvia" reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 252 844 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Vācijā reģistrētā "SAP SE". 2020.gadā "SAP Latvia" apgrozījums bija 5,163 miljoni eiro, bet peļņa - 721 388 eiro.
Пожалуйста, авторизируйтесь, чтобы продолжить
Biznesa programmatūru ražotājs "SAP" aptur darbību Krievijā
LETA 09.03.2022
Tiesa skatīs prasību par bijušā Rēzeknes mēra sievas izslēgšanu no "Latgalijas" dalībnieku saraksta
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 9.30 turpinās skatīt prasību pret bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") sievu Olgu par viņas izslēgšanu no uzņēmuma "Latgalija" dalībnieku saraksta, aģentūra LE
...
Sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Šodien plkst. 8 sāks darboties jauni vidējā ātruma kontroles posmi uz Liepājas šosejas un Rēzeknes šosejas, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
Braukšanas vidējo ātrumu sāks kontrolēt uz Liepājas šosejas
...
Tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" piesaistījis 10 miljonu ASV dolāru investīcijas
LETA 26.03.2026
Rīga, 26. marts, LETA. Mākslīgā intelekta risinājumos balstītais nekustamā īpašuma mārketinga tehnoloģiju uzņēmums "Giraffe360" noslēdzis 10 miljonu ASV dolāru B investīciju piesaistes kārtu, ko vadīja "Cipio Partners", aģentūru LETA informēja uzņēmu
...