(Papildināta 4. un 5.rindkopa.)
Rīga, 25.janv., LETA. Tehnoloģiju uzņēmums AS "Draugiem Group" izveidojis jaunu uzņēmumu SIA "Mājas Cēsīs", lai veidotu īres māju ciematus, aģentūrai LETA pastāstīja "Draugiem Group" runasvīrs Jānis Palkavnieks.
Jaundibinātā uzņēmuma pamatkapitāls ir miljons eiro, un "Draugiem Group" ir vienīgais tā īpašnieks, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma valdes locekļi ir Andis Malahovskis un Edmunds Riekstiņš, kuri ir arī citās "Draugiem Group" uzņēmumu valdēs. Kompānija "Mājas Cēsīs" Uzņēmumu reģistrā iegrāmatota pirmdien, 24.janvārī.
Palkavnieks informē, ka sākotnēji plānots izveidot 30 energoefektīvu īres māju ciematu "Mājas Cēsīs Cīrulīšos". Jautāts par termiņiem, Palkavnieks norādīja, ka pašreiz ir sākta projekta sagatavošana, tomēr precīzu laiku, kad tas varētu tikt pabeigts, neminēja.
Pēc viņa paustā, visas mājas ciematā būs aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un pieejamas dažādās platībās. Ciematā būs ilgtspējīgas atpūtas vietas, kā arī gājēju un velo celiņi. "Mājas Cēsīs" būs nekustamo īpašumu attīstītājs.
"Pilsēta strauji attīstās, bet dzīvesvietu trūkums neļauj šim procesam notikt ar pilnu jaudu. Šīs īres mājas dos iespēju ikvienam izmēģināt dzīvot Cēsīs un veicinās pilsētas dzīvojamā fonda attīstību," min Palkavnieks.
Nākotnē, saglabājoties pieprasījumam, uzņēmums plāno izveidot nākamos māju ciematus, kā arī īres dzīvokļus pilsētā.
Jau vēstīts, ka pērn "Draugiem Group" dibināja uzņēmumu SIA "Konrāda nami", lai atjaunotu vēsturisko Konrāda namu Cēsīs, kur iecerēts ierīkot "Draugiem Group" biroju, kopstrādes telpas, un tā paredzēta arī kā vieta dažādām ar programmēšanu saistītām mācībām, ko piedāvās "Draugiem Group". Tāpat turpinās darbi pie dzeramā ūdens brīvkrānu uzstādīšanas un publisko parku iekārtošanas.
"Draugiem Group" reģistrēta 2017.gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 4,435 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Agris Tamanis.
papildināta - "Draugiem Group" jaundibinātais uzņēmums Cēsīs plāno veidot īres māju ciematus
LETA 25.01.2022
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...