Rīga, 29.dec., LETA. Latvijas viesnīcu operators "Mogotel" šomēnes atvēris jaunu viesnīcu Tallinas centrā "Rixwell Viru Square", aģentūrai LETA pavēstīja operatora pārstāvji.
Viesnīcas ēka celta 20.gadsimta piecdesmitajos gados. Viesnīcā ir 82 numuri, restorāns, bārs un konferenču zāles. Viesnīca atrodas vienā no galvenajiem pilsētas laukumiem - Viru laukumā.
"Mogotel" pārstāvji norāda, ka Tallina ir kļuvusi par pieprasītāku tūrisma galamērķi gadu mijas sagaidīšanai, salīdzinot ar Viļņu un Rīgu.
Komentējot aizvadīto gadu tūrisma nozarē Latvijā un pārējās Baltijas valstīs, "Mogotel" kā pozitīvu tendenci izceļ to, ka pieaug iekšējais tūrisms. Tostarp "Mogotel" pārstāvji novērojuši, ka biežāk nekā pirms Covid-19 pandēmijas Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tūristi izvēlas vietējās viesnīcas vai naktsmītnes kaimiņvalstīs. Tas stimulējot aktīvāku tūrisma infrastruktūras attīstību un piedāvājumu skaita palielināšanos.
"Eiropā atgriežas stingrāki ierobežojumi straujās omikrona paveida izplatības dēļ, tādēļ kopējais tūristu skaits no Eiropas, salīdzinot ar iepriekšējiem mēnešiem, būs mazāks. Savukārt Baltijas valstu ceļotāju īpatsvars un vietējo tūristu skaits, visticamāk, nemainīsies. Turklāt kopējo dinamiku būtiski ietekmēs elektrības un gāzes cenu pieaugums Eiropā, jo tā rezultātā tūrisma pakalpojumu cenas pieaugs," prognozē "Mogotel Hotel Group" izpilddirektore Jeļena Stirna.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Mogotel" reģistrēts 2011.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. Kompānija pieder AS "Mogotel Group", kuras vienīgais akcionārs ir Vadims Muhins.
"Mogotel" pagājušajā gadā strādāja ar 10,352 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,8 reizes mazā nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas peļņa saruka 14 reizes un bija 40 960 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Mogotel Hotel Group" viesnīcu tīklā Austrumeiropā ir 16 viesnīcas trīs, četru un piecu zvaigžņu kategorijās, bet astoņi projekti ir izstrādes stadijā. No esošajām viesnīcām 11 atrodas Latvijā, trīs - Igaunijā, bet pa vienai - Ukrainā un Bulgārijā.
"Mogotel" atklājis viesnīcu Tallinas centrā
LETA 29.12.2021
Latvijas Banka izsniedz "pinyya invest" ieguldījumu brokeru sabiedrības licenci
LETA 29.04.2026
Rīga, 29. apr., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja izsniegusi SIA "pinyya invest" licenci ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanai, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Uzņēmums saņēmis licenci rīkojumu izpildei
...
"IPF Digital Latvia" apgrozījums pērn samazinājās par 0,7%
LETA 29.04.2026
Rīga, 29. apr., LETA. Kreditēšanas un finanšu tehnoloģiju uzņēmuma SIA "IPF Digital Latvia", kas darbojas ar zīmoliem "Credit24" un "Creditea", apgrozījums pagājušajā gadā bija 22,432 miljoni eiro, kas ir par 0,7% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmu
...
Sākas izsole zemesgabalam un nepabeigtai daudzdzīvokļu ēkas jaunbūvei Ķengaragā
LETA 29.04.2026
Rīga, 29. apr., LETA. Šodien sākas izsole, kurā ar 6,73 miljonu eiro sākumcenu izsolīs zemesgabalu un nepabeigtu daudzdzīvokļu ēkas jaunbūvi Ķengaragā, Prūšu ielā, liecina maksātnespējīgās SIA "Būvniecības partneri" administratores Ievas Brokas paziņ
...