Rīga, 28.okt., LETA. Starptautiskā kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pērn bija 161,059 miljoni eiro, kas ir par 8,5% mazāk nekā gadu iepriekš, turpretī kompānijas peļņa pieauga par 5,8 reizēm - līdz 2,544 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Kā norādīts kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā, pagājušajā gadā "Kreiss" apgrozījums samazinājies saistībā ar Covid-19 pandēmijas ietekmi uz sauszemes transporta nozari, kas bija jūtama, bet vienlaikus - ne kritiska.
Uzņēmuma vadība atzīmē, ka pozitīvi vērtē Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pērn piešķirtās "nodokļu parādu apmaksas brīvdienas" valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksām un iedzīvotāju ienākumu nodokļiem. Tāpat "Kreiss" pērn turpināja pārskatīt iekšējos procesus un strādāja pie iekšējas efektivitātes paaugstināšanas, samazinot operatīvās izmaksas par 9%.
Vadība norāda, ka uzņēmums, neskatoties uz Covid-19 ietekmi, turpināja darbu, lai paplašinātu klientu loku šajās valstīs, paaugstinātu klientu apkalpošanas līmeni un turpinātu saimnieciskās darbības attīstību.
Tāpat pagājušajā gadā novērota tendence par konkurences pieaugumu starp "vecajām" Eiropas Savienības (ES) valstīm un Austrumeiropas dalībvalstīm. "Lai arī ES autopārvadājumu nozarei ir vienots regulējums, katra dalībvalsts atsevišķi, nolūkā aizsargāt iekšējo tirgu, pieņem normatīvos aktus, kas ierobežo citu dalībvalstu brīvu piekļuvi tirgum," norādīts pārskatā.
Sabiedrība 2021.gada pirmajos mēnešos realizēja savu plānu iepirkt jaunu tehniku, atjaunojot un papildinot savu autoparku, paralēli notiek lietotās tehnikas tirdzniecība. Jaunas tehnikas iegāde notiek, izmantojot līzinga kompāniju piedāvātos finanšu resursus. Vienlaikus "Kreiss" šogad aprīlī nodibināja meitas uzņēmumu Polijā, tādējādi turpinot sākto kursu uz pamatdarbības efektivizēšanu.
"Kreiss" 2019.gadā strādāja ar 176,067 miljonu eiro apgrozījumu un 441 127 eiro peļņu.
Uzņēmums "Kreiss" reģistrēts 1994.gadā, un tā pamatdarbības veids ir kravu pārvadājumi pa autoceļiem un ekspedīcijas pakalpojumu sniegšana. Kompānijas pamatkapitāls ir 36 miljoni eiro.
"Kreiss" pieder AS "Honor Invest", kura patiesie labuma guvēji ir Andrejs Kuzņecovs un Sergejs Zaļizko.
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn samazinājies par 8,5%
LETA 28.10.2021
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...