Rīga, 18.okt., LETA. Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, no šodienas līdz 15.novembrim Jūrmalas pašvaldība rīkos rudens lapu savākšanas akciju, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.
Bioloģiski noārdāmos atkritumus - savāktās koku lapas un zāli - iedzīvotāji varēs nodot bez maksas.
Pieteikumus savākto lapu izvešanai šogad pieņems sadzīves atkritumu apsaimniekotājs Jūrmalas administratīvajā teritorijā - SIA "Clean R".
Piesakot bioloģisko atkritumu izvešanu, jānorāda adrese, tālruņa numurs un līguma par nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanu numurs, kā arī maisu skaits.
Maisos drīkst ievietot tikai savāktās koku lapas un zāli. Bioloģiski noārdāmie atkritumi iedzīvotājiem jāieliek vienreizlietojamos atkritumu maisos ne lielākos par 100 litriem un tie rūpīgi jāaizsien.
Maisus nedrīkst pārpildīt, lai paceļot tie nesaplīstu. Maisu izvietošana ārpus sava īpašuma teritorijas, ielu malās, pirms pieteikuma apstiprināšanas nav atļauta.
Šogad tiks nodrošināta arī papildu iespēja nodot lapas. Savākto lapu maisus iedzīvotāji varēs paši nogādāt un bez maksas nodot "Clean R" apsaimniekotajā dalīti vākto atkritumu pieņemšanas laukumā Jūrmalā, Ventspils šosejā 61.
Atkritumu izvešanu kontrolēs Īpašumu pārvaldes Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļa sadarbībā ar pašvaldības policiju, uzraugot neatļautu atkritumu izvietošanu ielu zaļajās zonās.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Clean R" pagājušajā gadā strādāja ar 41,028 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,3% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās par 43,2% un bija 4,407 miljoni eiro.
Uzņēmums reģistrēts 2004.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,2 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir AS "TAK investīcijas".
Jūrmalā sāksies rudens lapu savākšanas akcija
LETA 18.10.2021
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...