Rīga, 18.okt., LETA. Sākts viesnīcas "Dome Hotel&Spa" pārvaldnieka SIA "Baltijas dizaina viesnīcas" likvidācijas process, liecina "Firmas.lv" informācija.
Likvidācijas process sākts 14.oktobrī.
Kā liecina informācija viesnīcas mājaslapā, viesnīcā nav iespējams rezervēt palikšanas datumus un ir slēgts arī viesnīcas restorāns.
Jau vēstīts, ka "Baltijas dizaina viesnīcas" apgrozījums pagājušajā gadā bija 348 779 eiro, kas ir 3,8 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi bija 118 545 eiro pretēji peļņai gadu iepriekš.
"Baltijas dizaina viesnīcas" reģistrēta 2004.gadā, un tās īpašnieki gan tieši (25,4%), gan pastarpināti caur SIA "Valler" (74,6%) ir Gundars Ozols. Kompānijas pamatkapitāls ir 1,411 miljoni eiro.
Sākta viesnīcas "Dome Hotel&Spa" pārvaldnieka likvidācija
LETA 18.10.2021
Latvijas Banka izsniedz "pinyya invest" ieguldījumu brokeru sabiedrības licenci
LETA 29.04.2026
Rīga, 29. apr., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja izsniegusi SIA "pinyya invest" licenci ieguldījumu pakalpojumu un ieguldījumu blakuspakalpojumu sniegšanai, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Uzņēmums saņēmis licenci rīkojumu izpildei
...
"IPF Digital Latvia" apgrozījums pērn samazinājās par 0,7%
LETA 29.04.2026
Rīga, 29. apr., LETA. Kreditēšanas un finanšu tehnoloģiju uzņēmuma SIA "IPF Digital Latvia", kas darbojas ar zīmoliem "Credit24" un "Creditea", apgrozījums pagājušajā gadā bija 22,432 miljoni eiro, kas ir par 0,7% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmu
...
Sākas izsole zemesgabalam un nepabeigtai daudzdzīvokļu ēkas jaunbūvei Ķengaragā
LETA 29.04.2026
Rīga, 29. apr., LETA. Šodien sākas izsole, kurā ar 6,73 miljonu eiro sākumcenu izsolīs zemesgabalu un nepabeigtu daudzdzīvokļu ēkas jaunbūvi Ķengaragā, Prūšu ielā, liecina maksātnespējīgās SIA "Būvniecības partneri" administratores Ievas Brokas paziņ
...