Rīga, 27.aug., LETA. Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA "Lāči" pagājušajā gadā strādāja ar 7,947 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,1% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 21,3% un bija 290 885 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka peļņas pieaugums saistīts ar darba ražīguma kāpumu, ko deva iepriekšējo gadu ieguldījumi pamatlīdzekļos, izmaiņas vadības procesos, kā arī jaunu produktu ieviešana.
Vienlaikus apgrozījuma kritums saistīts ar Covid-19 izplatībai noteikto ierobežojumu ietekmi uz visām produktu grupām, bet jo īpaši uz konditoreju un ēdināšanas sadaļām.
Kompānija, pēc vadības ziņojumā minētā, 2021.gadā plāno turpināt attīstīties, kā arī piedalīties Eiropas Savienības (ES) atbalsta projektors, atjaunot ēkas un infrastruktūru, iegādāties jaunus pamatlīdzekļus, strādāt pie jaunu klientu piesaistes un jaunu eksporta tirgu apgūšanas.
Tāpat "Lāči" vadība paredz turpināt pilnveidot biznesu, rūpīgi pārskatīt cenu politiku, pilnveidot produktu pašizmaksas kalkulācijas, attiekties no nerentablu produktu ražošanas, kā arī izslēgt no piedāvāto preču klāsta neejošās vai peļņu nenesošās preces.
Vienlaikus kompānijas vadība prognozē, ka 2021.gadā kompānijas apgrozījums varētu nedaudz samazināties, kamēr peļņa varētu sarukt būtiski. Šādas aplēses "Lāči" vadība pamato ar šā gada pirmā pusgada darbības operatīvajiem finanšu rezultātiem.
2019.gadā "Lāči" strādāja ar 8,646 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 46% - līdz 239 816 eiro.
Kompānija "Lāči" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 961 860 eiro. "Lāči" vienīgais īpašnieks ir Normunds Skauģis.
Maizes ceptuves "Lāči" apgrozījums pērn sarucis par 8,1%
LETA 27.08.2021
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...