Rīga, 2.aug., LETA. Dārzeņkopības kompānija SIA "Mārupes siltumnīcas" pērn strādāja ar 11,327 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,9% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 31,4% - līdz 2,378 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija,
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka "Mārupes siltumnīcas" 2020.gadā audzēja gurķus un tomātus 8,6 hektāru platībā, vidēji gadā nodarbinot 122 darbiniekus.
Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka pērn kompānija nodokļos samaksāja 752 026 eiro, tostarp darbaspēka nodokļos aprēķināti 675 769 eiro.
Vienlaikus pērn "Mārupes siltumnīcas" veica investīcijas 933 000 eiro apmērā ražošanas modernizācijā.
2021.gadā kompānijas vadība plāno maksimāli izmantot esošās ražošanas tehnoloģijas, kā arī pievērsīs uzmanību produkcijas audzēšanas tehnoloģiju pilnveidošanai un novākšanas un uzglabāšanas tehnoloģiju tālākai modernizācijai. Vienlaikus, kā atzīmē "Mārupes siltumnīcas" vadība, šī gada pirmajā pusgadā ir sākti vairāki modernizācijas projekti, kas 2020.gadā tika atlikti saistībā ar nenoteiktību materiālu piegādēs un realizācijas termiņos.
Jau ziņots, ka "Mārupes siltumnīcas" pagājušajā gadā strādāja ar 11,004 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 57% - līdz 1,809 miljoniem eiro.
"Mārupes siltumnīcas" reģistrētas 2008.gadā un nodarbojas ar dārzeņu audzēšanu segtajās platībās. "Mārupes siltumnīcas" pamatkapitāls ir 7,437 miljoni eiro, un tās vienīgā īpašniece ir SIA "Ezerkauliņi Agro".
Savukārt kompānijas patiesie labuma guvēji ir Kaspars Brunovskis, Kristīne Brunovska, Helmuts Balderis-Sildedzis un Anita Baldere-Sildedze.
Dārzeņkopības kompānijas "Mārupes siltumnīcas" apgrozījums pērn pieauga par 2,9%
LETA 02.08.2021
Arī reģionos uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Vairāki pašvaldību uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem, aģentūra LETA uzzināja vietvarās.
Ludzas novada pašvaldība prognozē, ka auksto laikapstākļu dēļ ievērojami palielināsies apkures rēķin
...
papildināta - Daugavpils slimnīca atlaidusi teju 50 darbinieku ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību
LETA 02.02.2026
(9. rindkopā pievienots VM komentārs.)
Rīga, 2. febr., LETA. SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" janvāra pēdējā darba dienā ir atlaidusi teju 50 darbinieku - Krievijas un Baltkrievijas pilsoņu -, aģentūrai LETA apstiprināja ārstniecības iestādē.
Sl
...
Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc budžeta pieņemšanas
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" lapā "Ogres ziņas" publicētu ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas, jo uzskata šīs ziņas par nepatiesām un atsaucamām, pirmdien nol
...