Rīga, 29.jūl., LETA. Pārtikas vairumtirgotāja SIA "Voldemārs", kas strādā ar zīmolu "Valdo", apgrozījums pagājušajā gadā bija 17,613 miljoni eiro, kas ir par 12,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 3,9 reizes - līdz 290 374 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka 44,4% no "Voldemārs" kopējiem ienākumiem pērn gūti no citu Latvijas un ārvalstu ražotāju preču realizācijas. Vienlaikus "Voldemārs" izplata arī zīmolu "Valdo", "Tautas", "Draugu", "Pepi" produkciju Latvijā un citviet pasaulē.
2020.gadā "Voldemārs" eksporta tirgos guva 7,9% ienākumu, tostarp galvenokārt ienākumi gūti Lietuvā, Lielbritānijā, Īrijā un Igaunijā.
Vadības ziņojumā arī minēts, ka kompānijā pērn ieviesta daļēja fasēšanas procesa automatizācija.
2021.gadā paredzēts palielināt "Voldemārs" pārdošanas apmērus un palielināt uzņēmuma peļņu, kas ir saistīts ne tikai ar jaunu klientu piesaisti gan Baltijā, gan Eiropā, bet arī ar produkcijas klāsta paplašināšanu un procesa optimizēšanu. Tāpat plānots palielināt noliktavas un loģistikas pakalpojumu apmērus.
2019.gadā "Voldemārs" strādāja ar 15,635 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 11,5% un bija 74 738 eiro.
Kompānija "Voldemārs" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 908 054 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Lietuvas pilsonis Valdemārs Valkiūns.
Ar zīmolu "Valdo" strādājošā pārtikas vairumtirgotāja "Voldemārs" apgrozījums pērn pieaudzis par 12,6%
LETA 29.07.2021
Arī reģionos uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Vairāki pašvaldību uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem, aģentūra LETA uzzināja vietvarās.
Ludzas novada pašvaldība prognozē, ka auksto laikapstākļu dēļ ievērojami palielināsies apkures rēķin
...
papildināta - Daugavpils slimnīca atlaidusi teju 50 darbinieku ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību
LETA 02.02.2026
(9. rindkopā pievienots VM komentārs.)
Rīga, 2. febr., LETA. SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" janvāra pēdējā darba dienā ir atlaidusi teju 50 darbinieku - Krievijas un Baltkrievijas pilsoņu -, aģentūrai LETA apstiprināja ārstniecības iestādē.
Sl
...
Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc budžeta pieņemšanas
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" lapā "Ogres ziņas" publicētu ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas, jo uzskata šīs ziņas par nepatiesām un atsaucamām, pirmdien nol
...