Rīga, 23.jūl., LETA. Pārtikas koncerns SIA "Orkla Latvija" plāno samazināt pamatkapitālu par 34,856 miljoniem eiro - līdz astoņiem miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Pamatkapitāls tiks samazināts no 42,856 miljoniem eiro līdz astoņiem miljoniem eiro, dzēšot kapitāldaļas 34,856 miljonu eiro apmērā. Vienas kapitāldaļas nominālvērtība ir eiro.
Atbilstoši oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" piektdien publiskotajai informācijai kreditori, kuri vēlas saņemt nodrošinājumu, var pieteikt pieteikumus viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas dienas.
"Orkla Latvija" komunikācijas vadītāja Lineta Mikša aģentūrai LETA norādīja, ka pēdējo gadu laikā ir pieaugusi "Orkla Latvija" uzkrātā peļņa, kas palīdz finansēt uzņēmuma ikdienas darbību un investīcijas. Secīgi pamatkapitāla samazināšana ir loģisks solis, lai normalizētu uzņēmuma kapitāla struktūru atbilstoši nozarei un "Orkla" grupas praksei citur pasaulē.
Tāpat Mikša uzsvēra, ka nepieciešamības gadījumā uzņēmumam vienmēr ir pieejams finansējums no "Orkla" grupas.
Jau ziņots, ka "Orkla Latvija" koncerna apgrozījums 2019.gadā bija 85,21 miljons eiro, kas ir par 3,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt grupas peļņa samazinājās par 3,2% un bija 2,807 miljoni eiro. "Orkla Latvija" koncernā ietilpst "Orkla Biscuit Production", SIA "Saldumu tirdzniecība" un SIA "Latfood Agro".
Latvijā "Orkla" pārstāv un attīsta "Laima", "Selga", "Staburadze", "Ādažu Čipsi", "Pedro", "Spilva", "Gutta", "Everest", "Latplanta" un citus zīmolus. Uzņēmums iekļaujas Norvēģijas koncernā "Orkla".
"Orkla Latvija" plāno samazinās pamatkapitālu līdz astoņiem miljoniem eiro
LETA 23.07.2021
Arī reģionos uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Vairāki pašvaldību uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem, aģentūra LETA uzzināja vietvarās.
Ludzas novada pašvaldība prognozē, ka auksto laikapstākļu dēļ ievērojami palielināsies apkures rēķin
...
papildināta - Daugavpils slimnīca atlaidusi teju 50 darbinieku ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību
LETA 02.02.2026
(9. rindkopā pievienots VM komentārs.)
Rīga, 2. febr., LETA. SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" janvāra pēdējā darba dienā ir atlaidusi teju 50 darbinieku - Krievijas un Baltkrievijas pilsoņu -, aģentūrai LETA apstiprināja ārstniecības iestādē.
Sl
...
Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc budžeta pieņemšanas
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" lapā "Ogres ziņas" publicētu ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas, jo uzskata šīs ziņas par nepatiesām un atsaucamām, pirmdien nol
...