Rīga, 22.jūl., LETA. Viesnīcas "Radisson Blu Hotel Rīdzene" pārvaldītājs SIA "Viesnīca "Rīdzene"" mainījis nosaukumu uz SIA "Satekles Business Center", liecina "Firmas.lv" informācija.
Lēmums par nosaukuma maiņu pieņemts 9.jūlijā, bet izmaiņas reģistrētas 21.jūlijā.
Tāpat veiktas izmaiņas uzņēmuma valdē. To atstājuši līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Hanss Tomass Dāniels Nordvallers un valdes loceklis Margo Lorvi, bet viņu vietā stājušies Frūde Grenvolls, kurš iecelts valdes priekšsēdētāja amatā, un Jānis Valdmanis. Valdē darbu turpina līdzšinējā valdes locekle Elvīra Korsakova.
Jau vēstīts, ka "Satekles Business Center" pagājušajā gadā strādāja ar 325 461 eiro apgrozījumu, kas ir 6,9 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt viesnīcas zaudējumi pieauga 6,5 reizes un bija 654 300 eiro.
Uzņēmums reģistrēts 1997.gadā, un tā pamatkapitāls ir 3,6 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums "Linstow", bet patiesie labuma guvēji ir četri Norvēģijas valstspiederīgie - Bents Kristiāns Vilhelmsens, Pēters Prēbens Vilhelmsens, Arne Aleksandrs Vilhelmsens un Agnese Vilhelmsena.
"Viesnīca "Rīdzene"" mainījusi nosaukumu uz "Satekles Business Center"
LETA 22.07.2021
Tiesa skatīs "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Rīgas rajona tiesa Jūrmalā šodien skatīs Latvijā bāzētās aviokompānijas "SmartLynx Airlines" maksātnespējas pieteikumu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
"SmartLynx Airlines" līdzšinējais izpilddirektors Edvins Demeņus aģentūrai
...
Tiesa turpinās vērtēt "Apex Building" apstrīdēto "Rīgas ūdens" lēmumu izbeigt līgumu par ūdensvada tīkla paplašināšanu Imantā
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 10 turpinās skatīt maksātnespējīgās SIA "Apex Building" (iepriekš "Rere vide") prasību pret pašvaldības SIA "Rīgas ūdens", kurā lūgts par spēkā neesošiem atzīt atkāpšanos no būvdarbu lī
...
Turpinās iztiesāt Bunkus slepkavības lietu
LETA 17.12.2025
Rīga, 17. dec., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Apsūdzēto aizstāvji Rīgas apgabaltiesu lūdz atcelt pirmās instances tiesas spriedumu un atgriezt lietu
...