Rīga, 18.jūn., LETA. Mežizstrādātājs SIA "Grantiņi-1" pagājušajā gadā strādāja ar 13,496 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,9% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga vairākkārtīgi - līdz 315 923 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka "Grantiņi-1" gatavā produkcija tiek realizēta galvenokārt vietējā tirgū, veidojot 81,9% no kopējā apmēra, kamēr pārējās Eiropas Savienības valstīs tiek realizēts 18,1% produkcijas.
Mežizstrādes kompānijas vadības ziņojumā arī teikts, ka 2020.gadā šķeldas pārdošanas apmērs samazinājās par 29,8%.
Lai novērstu pandēmijas negatīvo ietekmi uz kompānijas darbību, pērn "Grantiņi-1" izmantoja "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" piedāvāto finanšu atbalsta mehānismu.
2019.gadā "Grantiņi-1" strādāja ar 15,489 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,5% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka vairākkārtīgi un bija 12 690 eiro.
"Grantiņi-1" reģistrēts 1993.gadā, un tā pamatkapitāls ir 5670 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Aldis Stūriška.
Mežizstrādātāja "Grantiņi-1" apgrozījums pērn saruka par 12,9%
LETA 18.06.2021
Ādažos sāks remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Šodien Ādažos plānots sākt remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu.
Kā ziņots, sākotnēji tika plānots, ka remonts sāksies 27. aprīlī, taču labvēlīgu laika apstākļu dēļ tilta remonts tiks sākts šodien.
Remonta laik
...
Biržā iekļaus "Eleving Group" papildu akcijas
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā šodien iekļaus nebanku kreditētāja "Eleving Group" papildu akcijas, teikts biržas paziņojumā.
Biržā tiks iekļautas 204 314 akcijas ar vienas akcijas nominālvērtību 0,01 eiro. Akciju papi
...
"AJ Power": Pašlaik grūti iztēloties dabasgāzes cenu drīzu atgriešanos pirmskrīzes līmenī
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Pašlaik ir grūti iztēloties scenāriju, kurā dabasgāzes cenas tuvākajā laikā atgriežas līmenī, kāds bija pirms karadarbības sākuma Irānā un Hormuza šauruma bloķēšanas, taču arī apgalvojumi par to, ka nākamajā apkures sezonā apkur
...