Rīga, 8.jūn., LETA. Viesnīca SIA "Viesnīca "Rīdzene"", kas darbojas ar nosaukumu "Radisson Blu Hotel Rīdzene", izveidojusi uzņēmumu SIA "SPV Rīdzene", liecina "Firmas.lv" informācija.
Jaunizveidotais uzņēmums reģistrēts 3.jūnijā, un tā pamatkapitāls ir 4,1 miljons eiro. Patiesie labuma guvēji ir četri Norvēģijas valstspiederīgie - Bents Kristiāns Vilhelmsens, Pēters Prēbens Vilhelmsens, Arne Aleksandrs Vilhelmsens un Agnese Vilhelmsena. Viņi visi ir arī "Viesnīca "Rīdzene"", kas pieder Norvēģijas uzņēmumam "Linstow", patiesie labuma guvēji.
Kā aģentūrai LETA skaidroja SIA "Linstow Baltic" pārstāvis Gunārs Klēģeris, "SPV Rīdzene" izveide saistīta ar iekšēju reorganizācijas procesu, par kuru uzņēmumam nav būtiskas informācijas, ko pašreiz sniegt.
Par "SPV Rīdzene" valdes priekšsēdētāju ir iecelta Elvīra Korsakova, kas ir arī "Radisson Blu Hotel Rīdzene" un citu ar "Linstow" saistīto uzņēmumu valdēs, kā arī Jānis Valdmanis, kurš arī ir vairākās ar "Linstow" saistītu uzņēmumu valdēs.
"Radisson Blu Hotel Rīdzene" izveido jaunu uzņēmumu ar 4,1 miljona eiro pamatkapitālu
LETA 08.06.2021
"Given Latvia" garantijas limits "Signet Bank" palielināts līdz 530 000 eiro
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Pulksteņu un juvelierizstrādājumu mazumtirgotāja SIA "Given Latvia" maksimālais garantijas limits "Signet Bank" ir palielināts līdz 530 000 eiro, teikts "Given Latvia" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Pēc šo grozījumu stāšanās
...
"SEB banka" piešķīrusi 5,2 miljonu eiro kredītu "Decco centram"
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. "SEB banka" piešķīrusi 5,2 miljonu eiro kredītu interjera un dizaina kvartālam SIA "Decco centrs", aģentūru LETA informēja bankā.
Aizdevums paredzēts īpašnieku ieguldījumu refinansēšanai, skaidro bankā.
"Decco centrs" ir temat
...
VID piemērojis divus nodrošinājumus būvfirmai "BMGS"
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Valsts ieņēmumu dienests (VID) piemērojis divus nodrošinājumus būvfirmai AS "BMGS", liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijai pirmdien, 2. februārī, piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai, kā arī piemērots aizliegum
...