Rīga, 4.jūn., LETA. Mēbeļu ražotājs SIA "SC koks" pagājušajā gadā strādāja ar 5,18 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 54,3% un bija 1,123 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka pērn "SC koks" apgrozījumā eksports veidoja 94%, tostarp Eiropas Savienības valstīm produkcija realizēta 4,708 miljonu eiro vērtībā, savukārt trešajās valstīs - 158 500 eiro apmērā. Tostarp Francijā produkcija realizēta 4,563 miljonu eiro vērtībā.
Komentējot Covid-19 ietekmi uz mēbeļu ražotāja darbību, "SC koks" vadība atzīmē, ka 2020.gads sākās ar apgrozījuma kāpumu, savukārt pavasarī līdz ar ierobežojumu ieviešanu sekoja pilnīga ražošanas apturēšana. Savukārt gada otrajā pusē kompānija spēja atgūt jaudas un kopumā apgrozījumu noturēt 2019.gada līmenī.
"SC koks" vadības ziņojumā arī teikts, ka pērn kompānija saņēma gala maksājumu no Centrālās finanšu un līgumu aģentūras uzņēmējdarbības atbalstam, kā arī valsts atbalstu 107 507 eiro apmērā Covid-19 seku mazināšanai.
Vienlaikus pērn pabeigta celtniecība žāvēšanas iekārtai ar divām žāvēšanas kamerām. Jaunā iekārta ļauj uzlabot kokmateriālu pieejamību un sagatavošanu atbilstoši ražošanas vajadzībām.
2021.gadā kompānija paredz stiprināt ražošanas jaudas un iegādāties papildu darba galdus. Tāpat "SC koks" apsver vēl kādas žāvēšanas kameras izveidi, lai kokmateriālu plūsma būtu vienmērīgāka un paredzamāka.
"SC koks" 2019.gadā strādāja ar 5,286 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā 2018.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 44,9% un bija 727 868 eiro.
Kompānija "SC koks" reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. "SC koks" kapitālā 50% apmērā pieder Ģirtam Jankovskim, 40% - Oļegam Suvorovam, savukārt 10% - Tatjanai Jākobsonei-Andersonei.
Mēbeļu ražotāja "SC koks" apgrozījums pērn saruka par 2%
LETA 04.06.2021
Ādažos sāks remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Šodien Ādažos plānots sākt remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu.
Kā ziņots, sākotnēji tika plānots, ka remonts sāksies 27. aprīlī, taču labvēlīgu laika apstākļu dēļ tilta remonts tiks sākts šodien.
Remonta laik
...
Biržā iekļaus "Eleving Group" papildu akcijas
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā šodien iekļaus nebanku kreditētāja "Eleving Group" papildu akcijas, teikts biržas paziņojumā.
Biržā tiks iekļautas 204 314 akcijas ar vienas akcijas nominālvērtību 0,01 eiro. Akciju papi
...
"AJ Power": Pašlaik grūti iztēloties dabasgāzes cenu drīzu atgriešanos pirmskrīzes līmenī
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Pašlaik ir grūti iztēloties scenāriju, kurā dabasgāzes cenas tuvākajā laikā atgriežas līmenī, kāds bija pirms karadarbības sākuma Irānā un Hormuza šauruma bloķēšanas, taču arī apgalvojumi par to, ka nākamajā apkures sezonā apkur
...