Rīga, 10.maijs, LETA. Parfimērijas mazumtirgotājs SIA "Kristiana" pagājušajā gadā strādāja ar 1,954 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,1% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī cieta zaudējumus 17 225 eiro apmērā pretstatā peļņai 2019.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā apgrozījuma kritums skaidrots ar Covid-19 ierobežojumu ietekmi uz tirdzniecību.
Pagājušajā gadā "Kristiana" no valsts saņēma dīkstāves atbalstu Covid-19 skartajiem uzņēmumiem un to darbiniekiem 3045 eiro apmērā.
Šajā gadā "Kristiana" plāno saglabāt stabilu tirgus daļu ekskluzīvās kosmētikas tirdzniecībā, paplašinot preču sortimentu un apgūstot jaunās tirgus nišas, kā arī turpināt paplašināt sadarbošanos ar parfimērijas piegādātājiem un nodrošinot optimālāko klientu apkalpošanas servisu.
Uzņēmums šogad plāno strādāt ar peļņu 50 000 eiro apmērā.
Vienlaikus "Kristiana" vadība atzīst, ka nav prognozējams, kā situācija ar Covid-19 un to saistītajiem ierobežojumiem attīstīsies nākotnē, tādēļ pastāv ekonomikas attīstības nenoteiktība. Tāpat ir grūti prognozēt Covid-19 ietekmi uz "Kristiana" tālāko darbību.
Šogad "Kristiana" Covid-19 ierobežojumu dēļ saņēmusi dīkstāves atbalstu uzņēmumiem un to darbiniekiem 26 396 eiro apmērā,. atbalstu algu subsīdijai nepilna laika darbiniekiem 643 eiro apmērā, kā arī grantu apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai 99 124 eiro apmērā.
2019.gadā "Kristiana" strādāja ar 2,302 miljonu eiro apgrozījumu un 63 421 eiro peļņu.
Kompānija "Kristiana" reģistrēta 2002.gada septembrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2840 eiro. Kompānija pilnībā pieder Lietuvas "Kristiana", bet patiesais labuma guvējs ir ASV valstspiederīgais Bendžamins Gudelis.
Parfimērijas mazumtirgotāja "Kristiana" apgrozījums pērn sarucis par 15,1%
LETA 10.05.2021
"Enefit": Janvārī Latvijā bijusi rekordaugsta elektroenerģijas biržas cena
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Aizvadītajā janvārī cenas "Nord Pool" elektroenerģijas biržā uzrādīja rekordaugstu līmeni, vidējai Latvijas elektroenerģijas tirgus cenai augot par 82,8% salīdzinājumā ar decembri un sasniedzot 15,3 centus par kilovatstundu (kWh
...
Rīgas ostā ceturtdien ienāks kuģis ar 20 000 tonnu aviācijas degvielas no ASV
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Rīgas ostā ceturtdien, 5. februārī, pie Kundziņsalas piestātnēm ienāks kuģis "Das", kas piegādās 20 000 tonnu aviācijas degvielas no ASV, aģentūru LETA informēja Rīgas brīvostas pārvaldē.
Pārvaldē atzīmē, ka tas būs vēsturisks
...
"Inchcape" desmit mēnešos pārdevis 276 zīmola "BYD" elektro un hibrīdauto
LETA 03.02.2026
Rīga, 3. febr., LETA. Oficiālais "BYD" elektroautomobiļu izplatīšanas partneris Latvijā SIA "Inchcape Motors Latvia" desmit mēnešu laikā ir pārdevis 276 "BYD" zīmola elektro un hibrīdautomašīnas, aģentūru LETA informēja kompānijā.
Tostarp hibrīda au
...