Rīga, 5.maijs, LETA. Masīvkoka krēslu ražotne "Wenden Furniture" pagājušajā gadā strādāja ar 1,638 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 30,1% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga 1,9 reizes - līdz 156 978 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn ārējā tirgū realizēta produkcija 1,433 miljonu eiro apmērā, savukārt vietējā tirgū produkcija realizēta 205 607 eiro vērtībā.
Kompānijas vadība atzīmē, ka pērn nedaudz palielinājies "Wenden Furniture" darbinieku skaits, vidēji gadā nodarbinot 34 cilvēkus.
Komentējot Covid-19 ietekmi uz kompānijas darbību, gada pārskatā minēts, ka pašlaik kompānija neizjūt lielu ietekmi attiecībā uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem. Vienlaikus kompānijas vadība uzskata, ka spēs turpināt darbību ārkārtas situācijā, skaidrojot, ka "Wenden Furniture" vadība patlaban strādā attālināti un ražošanas darbība nav traucēta.
"Wenden Furniture" 2021.gadā plāno turpināt esošo saimniecisko darbību, gūt pozitīvus finansiālos rezultātus un iegādāties jaunas iekārtas.
Jau ziņots, ka "Wenden Furniture" 2019.gadā strādāja ar 1,26 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga vairākkārtīgi - līdz 83 339 eiro.
Kompānija reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 113 820 eiro. "Wenden Furniture" kapitāldaļas 80% apmērā pieder Normundam Brēmeram, savukārt kompānija 10% apmērā pieder gan Madarai Intenbergai, gan Ansim Skrabulim.
"Wenden Furniture" pamatdarbība ir mēbeļu ražošana, kokmateriālu sagatavošana un ar to saistītie pakalpojumi, kā arī koka celtniecības un galdniecības izstrādājumu ražošana.
Krēslu ražotāja "Wenden Furniture" apgrozījums pērn pieauga par 30,1%
LETA 05.05.2021
Ādažos sāks remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Šodien Ādažos plānots sākt remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu.
Kā ziņots, sākotnēji tika plānots, ka remonts sāksies 27. aprīlī, taču labvēlīgu laika apstākļu dēļ tilta remonts tiks sākts šodien.
Remonta laik
...
Biržā iekļaus "Eleving Group" papildu akcijas
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā šodien iekļaus nebanku kreditētāja "Eleving Group" papildu akcijas, teikts biržas paziņojumā.
Biržā tiks iekļautas 204 314 akcijas ar vienas akcijas nominālvērtību 0,01 eiro. Akciju papi
...
"AJ Power": Pašlaik grūti iztēloties dabasgāzes cenu drīzu atgriešanos pirmskrīzes līmenī
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Pašlaik ir grūti iztēloties scenāriju, kurā dabasgāzes cenas tuvākajā laikā atgriežas līmenī, kāds bija pirms karadarbības sākuma Irānā un Hormuza šauruma bloķēšanas, taču arī apgalvojumi par to, ka nākamajā apkures sezonā apkur
...