Rīga, 8.marts, LETA. Bijušais maksātnespējīgās AS "Dzintars" īpašnieks un vadītājs Iļja Gerčikovs kļuvis par 2001.gadā dibinātā skaistumkopšanas salona SIA "Salons Flamingo" vienīgo īpašnieku, patieso labuma guvēju un valdes locekli, liecina "Lursoft" informācija.
Līdz ar īpašnieka maiņu "Salons Flamingo" nosaukums nomainīts uz SIA "Real Dream".
Tāpat piektdien, 5.martā, reģistrēta "Real Dream" jaunā juridiskā adrese, kas pārcelta no Madonas uz Baznīcas ielu 7-14, Rīgā. Šajā adresē reģistrēts arī Gerčikovam piederošais skaistumkopšanas līdzekļu ražošanas uzņēmums SIA "Dzintars Beauty".
"Real Dream" 2019.gadā strādāja ar 3747 eiro apgrozījumu un cieta 1048 eiro zaudējumus, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Real Dream" līdzšinējās īpašnieces bija Īrisa Bedeice (24,51%) un Inita Bortņikova (75,49%). Kopš 2020.gada septembra Bortņikova bija iecelta par "Real Dream" likvidatori, bet pirms tam viņa ieņēmusi uzņēmuma vienīgās valdes locekles amatu.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka pērn 24.septembrī sāktais "Real Dream" likvidācijas process izbeigts 5.martā, jo 19.janvārī dalībnieku sapulce izlēma turpināt uzņēmuma darbību. Uzņēmumam patlaban nav likvidācijas procesa, maksātnespējas vai arī nodrošinājumu, kā arī tam nav reģistrēti nodokļu parādi, kas pārsniegtu 150 eiro.
Jau ziņots, ka Gerčikovs 2019.gada oktobrī izveidoja kompāniju "Dzintars Beauty" ar 2800 eiro pamatkapitālu. Gerčikovs ir minētās kompānijas vienīgais īpašnieks un arī vienīgais valdes loceklis. "Dzintars Beauty" gada pārskatu vēl nav iesniedzis.
Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 2019.gada 12.novembrī pasludināja "Dzintaru" par maksātnespējīgu.
Gerčikovs kļuvis par skaistumkopšanas uzņēmuma "Real Dream" īpašnieku
LETA 08.03.2021
Ādažos sāks remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Šodien Ādažos plānots sākt remontēt Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu.
Kā ziņots, sākotnēji tika plānots, ka remonts sāksies 27. aprīlī, taču labvēlīgu laika apstākļu dēļ tilta remonts tiks sākts šodien.
Remonta laik
...
Biržā iekļaus "Eleving Group" papildu akcijas
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Biržas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā šodien iekļaus nebanku kreditētāja "Eleving Group" papildu akcijas, teikts biržas paziņojumā.
Biržā tiks iekļautas 204 314 akcijas ar vienas akcijas nominālvērtību 0,01 eiro. Akciju papi
...
"AJ Power": Pašlaik grūti iztēloties dabasgāzes cenu drīzu atgriešanos pirmskrīzes līmenī
LETA 23.04.2026
Rīga, 23. apr., LETA. Pašlaik ir grūti iztēloties scenāriju, kurā dabasgāzes cenas tuvākajā laikā atgriežas līmenī, kāds bija pirms karadarbības sākuma Irānā un Hormuza šauruma bloķēšanas, taču arī apgalvojumi par to, ka nākamajā apkures sezonā apkur
...