Rīga, 20.nov., LETA. Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pasludinājusi Lietuvas "Čili Holdings" uzņēmumu SIA "Čilija Pizza", kurai iepriekš Latvijā piederēja restorāni "Čili pica", par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Par kompānijas maksātnespējas procesa administratoru iecelts Alvis Marga.
Kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram līdz 2020.gada 21.decembrim.
Maksātnespējas process "Čilija Pizza" pasludināts otrdien, 17.novembrī.
LETA jau vēstīja, ka šogad 7.februārī kompānijai "Čilija Pizza" tika ierosināta tiesiskās aizsardzības procesa lieta, taču, ņemot vērā, ka tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu neatbalstīja Maksātnespējas likumā noteiktais kreditoru vairākums, 2020.gada 18.maijā lieta tika izbeigta.
Tāpat ziņots, ka līdz ar tiesiskās aizsardzības procesa lietas izbeigšanu Latvijā tika slēgti visi "Čilija Pizza" piederošie restorāni "Čili pica", taču šobrīd tirgū darbojas franšīzes turētājam "Tiamo grupa" piederošās picērijas, kas, pēc kompānijas mājaslapā pieejamās informācijas, atrodas Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Ogrē, Valmierā, Daugavpilī un Jūrmalā.
Pēc "Firmas.lv" datiem, "Čilija Pizza" šogad 7.novembrī bija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrēto nodokļu parāds 847 935 eiro apmērā.
"Čilija Pizza" 2018.gada un arī 2019.gada finanšu rezultāti līdz šim nav publiskoti, savukārt 2017.gadā "Čilija Pizza" strādāja ar 6,924 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 65,7% un bija 263 220 eiro.
Kompānija "Čilija Pizza" reģistrēta 2001.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 1,428 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Lietuvā reģistrētā holdingkompānija "Čili Holdings", bet patiesais labuma guvējs ir Lietuvas pilsonis Lins Tads Kaross.
Kompānija "Čilija Pizza" pasludināta par maksātnespējīgu
LETA 20.11.2020
NBS operacionālajai testēšanai iegādāsies "Frankenburg Technologies" izstrādāto raķešu partiju
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Latvijas aizsardzības resors operacionālajai testēšanai iegādāsies Igaunijas uzņēmuma "Frankenburg Technologies" izstrādāto raķešu "Frankenburg Mark 1" testa partiju, aģentūrai LETA pavēstīja Aizsardzības ministrijas (AM) Preses
...
Pulksteņu un juvelierizstrādājumu tirgotājs "Grenardi Group" iegādājas "Goldwork"
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Pulksteņu un juvelierizstrādājumu mazumtirgotājs AS "Grenardi Group" iegādāsies kompānijas lielākajam īpašniekam Aināram Spriņģim pastarpināti pilnībā piederošo juvelierizstrādājumu servisa uzņēmumu SIA "Goldwork", aģentūru LETA
...
"Ditton pievadķēžu rūpnīcai" izbeigts tiesiskās aizsardzības process
LETA 18.12.2025
Rīga, 18. dec., LETA. Daugavpils pievadķēžu ražotājam AS "Ditton pievadķēžu rūpnīca" izbeigts tiesiskās aizsardzības process, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.
Latgales rajona tiesa tiesiskās aizsardzības procesu izbeigusi 17. decembrī, j
...