Rīga, 14.okt., LETA. Aptieku tīkls "Euroaptieka" nodrošinās zāļu piegādi uz mājām visā Latvijā, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas pārstāvji.
Kompānijā norādīja, ka "Euroaptieka" nodrošinās recepšu un valsts kompensējamo medikamentu, kā ar citu aptiekā pieejamo preču piegādi iedzīvotāju adresē visā Latvijā. Piegādes maksa visā Latvijā neatkarīgi no adreses būs trīs eiro.
"Ar izveidoto pakalpojumu "Medikamentu piegāde uz mājām" mums ir iespēja nodrošināt iedzīvotājiem pieejamu farmaceitisko aprūpi pilnīgi visā Latvijas teritorijā. Apmeklēt aptieku var būt neiespējami vai apgrūtinoši dažādu iemeslu dēļ, piemēram, cilvēks ir apslimis, viņam ir pārvietošanās grūtības, zema imunitāte vai viņš atrodas pašizolācijā, iespējams aptieka atrodas pārāk tālu no dzīvesvietas un citi būtiski iemesli," pauda "Euroaptiekas" valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.
Vienlaikus "Euroaptieka" piedāvās arī farmaceitu konsultācijas pa telefonu.
Lai identificētu pakalpojuma saņēmēju, farmaceits lūgs nosaukt vārdu un uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas jeb piegādes adresi un tālruņa numuru. Pasūtot recepšu vai valsts kompensētos medikamentus, receptei jābūt izrakstītai elektroniski, lai farmaceitam tā būtu pieejama e-veselības sistēmā.
Pēc pasūtījuma apmaksas, piegāde tiks veikta iepriekš vienojoties ar pasūtītāju par konkrētu preces piegādes laiku.
Medikamenti, kuriem ir īpašas uzglabāšanas prasības, proti, tām jāatrodas zemā temperatūrā, par papildu samaksu tiks pārvadāti drošās aukstuma iekārtās.
Latvijā darbojas 56 "Euroaptieka" aptiekas 18 apdzīvotās vietās visā valstī. 2019.gadā "Euroaptieka" apgrozījums bija 45,175 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 2,868 miljoni eiro.
Aptieku tīkla vienīgā īpašniece ir Lietuvas "Euroapotheca", bet tās patiesais labuma guvējs, pēc "Firmas.lv" datiem, ir mazumtirdzniecības tīkla "Maxima" patiesais labuma guvējs Nerijs Numavičs. "Euroapotheca" ir kopumā vairāk nekā 600 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Zviedrijā. "Euroaptieka" Latvijā darbojas kopš 2001.gada.
Aptieku tīkls "Euroaptieka" nodrošinās zāļu piegādi uz mājām visā Latvijā
LETA 14.10.2020
"Bentley" un "Lamborghini" automašīnu izplatītāja Latvijā apgrozījums pērn palielinājies par 0,2%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Automašīnu, tostarp "Bentley" un "Lamborghini", oficiālā izplatītāja Latvijā "Luxury & Sports Cars" apgrozījums pagājušajā gadā bija 39,513 miljoni eiro, kas ir par 0,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga par 7
...
"Kurzemes gaļsaimnieka" apgrozījums pērn pieaudzis par 11,4%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. SIA "Kurzemes gaļsaimnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 67,935 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 6,7% un bija 650 650 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
K
...
"Cēsu alus" apgrozījums pērn samazinājies par 9,3%
LETA 04.08.2026
Rīga, 4. aug., LETA. Alus darītava AS "Cēsu alus" pagājušajā gadā strādāja ar 91,751 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās 3,3 reizes un bija 1,065 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informā
...