Rīga, 5.okt., LETA. Pašvaldības SIA "JK Namu pārvalde" Jēkabpilī otrdien, 6.oktobrī, apsaimniekotajām mājām sāks pieslēgt apkuri, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Paredzēts, ka nedēļas laikā siltumenerģija būs pieslēgta visām mājām, kuras apsaimnieko namu pārvalde.
Namu pārvaldes mājās siltummezgli ir noregulēti tā, lai tad, ja āra gaisa temperatūra ir 16 grādi, apkure automātiski atslēgtos. Taču uzņēmumā aicina ņemt vērā, ka āra temperatūras devēji jeb sensori ir uzstādīti dažādās debess pusēs, un starpība starp dienvidos un ziemeļos izvietotu sensoru var būt pat pieci grādi. Tāpēc ir iespējamas situācijas, kad vienai mājai apkure izslēdzas tad, kad dienvidu pusē ir 20 grādi, citai - kad ziemeļu pusē ir aptuveni septiņi grādi.
"Firmas.lv" dati liecina, ka "JK Namu pārvaldes" apgrozījums pērn bijis 1,951 miljoni eiro, bet peļņa - 6423 eiro. Uzņēmums apkalpo vairāk nekā 7000 dzīvokļu un organizāciju.
Otrdien Jēkabpilī sāks apkures sezonu
LETA 05.10.2020
"Douglas Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieaudzis par 11,3%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Parfimērijas un kosmētikas tirgotājs SIA "Douglas Latvia" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2024. gada 1. oktobra līdz 2025. gada 30. septembrim, strādāja ar 41,312 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu
...
Zvejniecības uzņēmuma "Baltreids" apgrozījums pērn pieaudzis par 18,5%
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Zvejniecības uzņēmuma SIA "Baltreids" apgrozījums pagājušajā gadā bija 48,321 miljons eiro, kas ir par 18,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 15,122 miljoniem eiro, liecina informācija "F
...
Apsūdzētie teiks pēdējo vārdu "Rīgas kartes" krimināllietā
LETA 24.03.2026
Rīga, 24. marts, LETA. Šodien apsūdzētajiem plānots dot pēdējo vārdu tā dēvētajā "Rīgas kartes" krimināllietā, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas apgabaltiesā.
Krimināllietā par iespējamu naudas izkrāpšanu un atmazgāšanu apsūdzēti bijušie pašvaldības u
...