Rīga, 17.sept., LETA. Liepājas higiēnas preču ražotājs "iCotton" plāno par 2,007 miljoniem eiro iegādāties autiņbiksīšu ražošanas līniju ar automātisko iepakošanu, liecina informācija Iepakojumu uzraudzības biroja mājaslapā.
Pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 30.septembrim, bet ražošanas līnijas piegāde jāveic līdz 2021.gada 30.jūnijam.
Iepirkums paredz piegādāt ražošanas līniju, kas izgatavo autiņbiksītes - biksītes anatomiskā formā no dabīga neaustā auduma loksnēm. Paredzamais ražošanas līnijas maksimālais ātrums ir ne mazāks kā 800 autiņbiksīšu minūtē.
Uzņēmums "iCotton" nodarbojas ar kokvilnas produktu, mitro salvešu un higiēnas preču ražošanu. No uzņēmuma saražotās produkcijas 95% tiek eksportēti uz ārvalstīm. "iCotton" galvenie noieta tirgi ir Baltijas valstis, Krievija un Ukraina. Tāpat uzņēmuma produkcija tiek realizēta Apvienotajā Karalistē, Skandināvijas valstīs, Polijā, Uzbekistānā, Ķīnā, Vjetnamā, Francijā, Itālijā, Čehijā, Slovākijā, Rumānijā un Ungārijā.
"iCotton" valdes priekšsēdētājs Sergejs Binkovskis iepriekš informēja, ka 2019.gadā "iCotton" apgrozījums sasniedza 25 miljonus eiro, savukārt 2020.gada pirmajos trijos mēnešos uzņēmuma apgrozījums bija 6,5 miljoni eiro, kas ir tādā pašā līmenī, kā 2019.gada pirmajā ceturksnī. Uzņēmuma finanšu pārskats par 2019.gadu vēl nav publiskots.
2013.gadā dibinātais SIA "iCotton" ir vienīgais uzņēmums Baltijas valstīs, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu kokvilnas produktiem un mitrajām salvetēm. "ICotton" 2016.gada maijā bijušās sporta manēžas telpās Krūmu ielā, Liepājā, atklāja jaunu ražotni un noliktavu.
"Firmas.lv" dati liecina, ka "iCotton" īpašnieki līdz 2017.gada martam uz pusēm bija Itālijas uzņēmums "Sanitars" un Krievijas pilsonis Maralbeks Gabdsatarovs, no 2017.gada marta līdz 2019.gada jūlijam Gabdsatarovs bija vienīgais īpašnieks, bet šobrīd kompānijas kapitālā 40% pieder Krievijas pilsonim Dmitrijam Reņevam, kamēr Gabdsatarovam pieder 60%.
Uzņēmuma pamatkapitāls ir 8,15 miljoni eiro.
"iCotton" plāno par 2,007 miljoniem eiro iegādāties autiņbiksīšu ražošanas līniju
LETA 17.09.2020
"All Media Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,4%
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Mediju uzņēmums SIA "All Media Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 33,258 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 17% un bija 6,581 miljons eiro, liecina "Firm
...
Nomainīta azartspēļu rīkotāja "Alfor" valde
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Nomainīta azartspēļu rīkotāja SIA "Alfor" valde, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Alfor" valdē iecelts Marcins Vojcehs Lipka un Gints Pakārklis, savukārt darbu valdē atstājis Vojteks Lipka un Kristians Katasts.
Izmaiņas uzņē
...
Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk sniegs emocionālu atbalstu arī senioriem
LETA 17.07.2026
Rīga, 17. jūl., LETA. Dakteri klauni Vidzemes slimnīcā turpmāk regulāri sniegs emocionālu atbalstu arī vecāka gadagājuma pacientiem, biedrībai "Dr. Klauns" sākot jaunu projektu.
Kā aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību un mārketing
...