Rīga, 22.jūl., LETA. Alus darītava "Piebalgas alus" pagājušajā gadā strādāja ar 4,173 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6% vairāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija cieta zaudējumus 45 158 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2019.gadā "Piebalgas alus" pārdeva 3,04 miljonus litru pašu saražotās produkcijas, kas ir par 1% vairāk nekā 2018.gadā, lai gan laika apstākļi alus segmentam pērn nebija tik labvēlīgi kā 2018.gadā.
"Piebalgus alus" vadība norāda, ka, turpinot sāktās tirgvedības aktivitātes, kompānija spēja palielināt pārdošanas apmērus gan litros, gan eiro izteiksmē, kas ir ļoti labs sasniegums kopējā tirgus lejupslīdes apstākļos.
Kompānijas vadības ziņojumā arī atzīmēts, ka pērn "Piebalgas alus" turpināja ieguldījumus ražošanas procesu uzlabošanā un energoefektivitātē. Tāpat kompānija ieguldīja taras pieejamības sekmēšanā, lai spētu reaģēt uz pieprasījuma svārstībām.
Vadības ziņojumā minēts, ka 2020.gada martā Latvijā tika noteikta ārkārtējā situācija un ieviesti ierobežojumi saistībā ar Covid-19 izplatību, tādējādi uzņēmums seko līdzi tirgus attīstībai, lai spētu reaģēt un pielāgot darbību pēc iespējas ātrāk, maksimāli samazinot Covid-19 ietekmi uz kompānijas darbību un rezultātiem.
2018.gadā "Piebalgas alus" strādāja ar 3,937 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka 3,9 reizes - līdz 18 576 eiro.
Kompānija "Piebalgas alus" ir reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 502 771 eiro. Alus darītavas kapitālā 38% pieder Jānim Dūklavam, 13% pieder zemnieku saimniecībai "Kalna Brici", kuras īpašniece ir Ināra Dūklava, bet kompānijai "SD Invest" pieder 49% "Piebalgas alus" kapitāldaļu.
"Piebalgas alus" apgrozījums pērn pieauga par 6%
LETA 22.07.2020
Koncerta "Manai dzimtenei" rīkotājiem un izdevniecībai "MicRec" atšķirīgas domas par noslēgtās licences tvērumu
LETA 22.04.2026
Rīga, 22. apr., LETA. Koncerta "Manai dzimtenei" rīkotājiem un SIA "Izdevniecība MicRec" ir atšķirīgas domas par noslēgtās licences tvērumu, noskaidroja aģentūra LETA.
Koncerta rīkotāji aģentūrai LETA atzīmēja, ka licences līgumu noslēguši ar "MicRe
...
No jūlija pieaugs "Krāslavas namu" ūdenssaimniecības tarifi
LETA 22.04.2026
Rīga, 22. apr., LETA. SIA "Krāslavas nami" ūdenssaimniecības tarifi no šā gada 1. jūlija pieaugs robežās no 21% līdz 38%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskotais lēmums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".
No 2
...
Par vairāk nekā 50 000 eiro Ādažos remontēs Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu
LETA 22.04.2026
Rīga, 22. apr., LETA. Par vairāk nekā 50 000 eiro Ādažos remontēs Gaujas tiltu uz Kadagu un militāro poligonu, noskaidroja aģentūra LETA.
Sākotnēji tika plānots, ka tilts pār Gauju tiks slēgts no 27. aprīļa uz divām nedēļām, taču labvēlīgu laika aps
...