Rīga, 1.jūl., LETA. Gaļas pārstrādes uzņēmums "Marno" pagājušajā gadā strādāja ar 4,362 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga četras reizes - līdz 38 903 eiro peļņai, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Marno" turpināja ražot un realizēt gaļas produktus tās klientiem Latvijā un citās Eiropas valstīs, kā arī sāka darbu pie jauniem projektiem, kas varētu nest papildus ienākumus un sekmēt apgrozījumu nākotnē.
Komentējot Covid-19 līdzšinējo ietekmi uz "Marno" darbību, kompānijas vadība norādīja, ka jaunais kronavīruss pagaidām uzņēmuma darbību nav ietekmējis.
2018.gadā "Marno" strādāja ar 3,858 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva 9542 eiro peļņu pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Kompānija "Marno" ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 231 786 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Sergejs Izotovs. "Marno" pamatdarbība ir gaļas produktu pārstrāde un realizācija.
Gaļas pārstrādātāja "Marno" apgrozījums pērn pieauga par 13,1%
LETA 01.07.2020
"Citrus Solutions" apgrozījums pērn provizoriski sasniedzis 117,4 miljonus eiro
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Būvniecības un inženiertehnisko risinājumu uzņēmuma SIA "Citrus Solutions" apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 117,4 miljoni eiro, kas ir par 1% vairāk nekā 2024. gadā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
...
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...