Rīga, 19.jūn., LETA. Piena iepircējam "Jēkabpils piena kombināts" mainījies īpašnieks, par vienīgo īpašnieku kļūstot Latvijas pilsonim Kirilam Kondratovam, liecina informācija "Firmas.lv".
Iepriekš "Jēkabpils piena kombināta" vienīgais īpašnieks kopš 2011.gada 30.maija bija Lietuvas piena pārstrādātājs "Rokiškio sūris". Pirms tam - no 2007.gada 31.oktobra - "Rokiškio sūris" bija "Jēkabpils piena kombināts" līdzīpašnieks ar 50,05% kapitāldaļām.
Izmaiņas kompānijas īpašumtiesībās reģistrētas 18.jūnijā.
"Jēkabpils kombināta" valdes loceklis Aigars Spēks aģentūrai LETA izmaiņu īpašumtiesībās iemeslus nekomentēja, vien norādīja, ka tas uzņēmuma darbību nekādi neietekmēs, arī darbības veids joprojām paliks līdzšinējais - piena iepirkšana.
Spēks teica, ka pats arī saglabās valdes locekļa amatu, un, visticamāk, būs vienīgais "Jēkabpils piena kombināta" valdē.
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2018.gadā "Jēkabpils piena kombināts" apgrozījums bija 20,586 miljoni eiro, kas ir par 31,2% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās divas reizes un bija 55 774 eiro.
Kompānija "Jēkabpils piena kombināts" reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2997 eiro. Uzņēmuma patiesie labuma guvēji joprojām juridiski ir divi Lietuvas pilsoņi.
"Jēkabpils piena kombinātam" mainījies īpašnieks
LETA 19.06.2020
"Elsana" apgrozījums pērn audzis par 60,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Elektromontāžas un inženiertehnisko būvdarbu uzņēmums SIA "Elsana" pagājušajā gadā strādāja ar 32,998 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 60,4% vairāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 4,2 reizes un sasniedza 4,705 m
...
"Veselības centra 4" koncerna apgrozījums pērn pieaudzis par 3,4%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. SIA "Veselības centrs 4" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 43,978 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa pieauga par 27,8% - līdz 5,65 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotāja "Airo Catering Services Latvija" apgrozījums pērn samazinājies par 0,8%
LETA 05.08.2026
Rīga, 5. aug., LETA. Aviokompānijām paredzēto ēdienu ražotājs SIA "Airo Catering Services Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 18,692 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 3,4 reizes - lī
...